thisisnoizy

thisisnoizy

thisisnoizy

www.thisisnoizy.com

Term & Rvchet feat. Noizy x Ay Em - Any little thing

 Get the song here: termandrvchet.lnk.to/ALTID Directed by Mario Shoots Produced by Term & Rvchet Sponsored by Illyrian Bloodline Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/

Term & Rvchet feat. Noizy x Ay Em - Any little thing

 Před 13 dny

 Get the song here: termandrvchet.lnk.to/ALTID Directed by Mario Shoots Produced by Term & Rvchet Sponsored by Illyrian Bloodline Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/

GROF - Hala (prod by Dual Vox)

 Lyrics: Grof Beat: Issam Beats Rec/mix/master: Dual Vox Video by: Media Katror Edited by: Gencer Tatar Directed by: Irfan Karaabo Available on: iTunes: music.apple.com/us/album/hala-single/1482939579 Spotify: open.spotify.com/album/76G8VXhPn3mWG9NdywNBL8 Deezer: www.deezer.com/en/album/114266492

GROF - Hala (prod by Dual Vox)

 Před 2 měsíci

 Lyrics: Grof Beat: Issam Beats Rec/mix/master: Dual Vox Video by: Media Katror Edited by: Gencer Tatar Directed by: Irfan Karaabo Available on: iTunes: music.apple.com/us/album/hala-single/1482939579 Spotify: open.spotify.com/album/76G8VXhPn3mWG9NdywNBL8 Deezer: www.deezer.com/en/album/114266492

GROF - KOHA ( Prod by Dual Vox)

 Teksti : Grof Beat : Black rose & Dual Vox Prod by : Dual Vox Executive producer : OTR records Video : Dardan Mrasoraj Available on: iTunes: music.apple.com/us/album/koha-single/1478145954?ls=1 Spotify: open.spotify.com/album/11P3HQHFPlrdK3UxQWX2No Deezer: www.deezer.com/en/album/109061892

GROF - KOHA ( Prod by Dual Vox)

 Před 3 měsíci

 Teksti : Grof Beat : Black rose & Dual Vox Prod by : Dual Vox Executive producer : OTR records Video : Dardan Mrasoraj Available on: iTunes: music.apple.com/us/album/koha-single/1478145954?ls=1 Spotify: open.spotify.com/album/11P3HQHFPlrdK3UxQWX2No Deezer: www.deezer.com/en/album/109061892

Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)

 Director: Endi Hoxha & Fatlum Nerguti Video by: Nd Film Production & Cinematic Available on: iTunes: music.apple.com/us/album/kallabllak-single/1477371573?ls=1 Spotify: open.spotify.com/album/0RWXsq2QAkryMY1ymJOYyT Deezer: www.deezer.com/en/album/108291242 Chorus: Sonte jena kallabllak, 10 makina të dera when we come, OTR we turning UP, Ska p* none Qe na naaal se Rap1: Kom vllezer e betum o djal, Shifi Mir si po mrujn o djal, Ndoshta I sheh tu buzqesh, Por mos I genje se Icy e ka nbrez o djal, Tshkon koka Ma para se tshkon gota, T’hik noflla ma para se t’hik vodka, Ca karin ke qe flet me inat femna jote erdh vet un sta mora, Durrsin ke dora i rrethum me horra, Them old school gangstaz e din sa esht ora, Si kater rruget e shijakut Jam I lidh Dhe Misioni tash tna njofi botta, Pre-chorus: Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne, Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam Chorus; Sonte jena kallabllak, 10 makina të dera when we come, OTR we turning UP, Ska p* none qe na nal, Rap2: Ti ke fjet gjum - un cut ne orat vona, ti je kon shtrat Une nkom tu bo miliona, Coke white, coke white si madona, And them boys high them boys high nga kjo zona, Kta po mshtojn mu 1 dis une shtoj dhe 1 garazhd, Sa e bleva 1 lambo zi sterr all black, Oi plak vrrullin sun Ma nal dot, Ca u kon e shkrume ka me ndodh mos lodh kot, Kena hyp qaq nalt sa Po tutem me pa posht, Por kam kujdes kta kurvat nuk kan ngop, Kur koma me rrshet kta luten krejt nzot, Nese Jam krejt ntok kta dun mem shti dhe n’grop, Pre chorus: Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne, Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam Chorus; Sonte jena kallabllak, 10 makina të dera when we come, OTR we turning UP, Ska p* none qe na nal,

Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)

 Před 3 měsíci

 Director: Endi Hoxha & Fatlum Nerguti Video by: Nd Film Production & Cinematic Available on: iTunes: music.apple.com/us/album/kallabllak-single/1477371573?ls=1 Spotify: open.spotify.com/album/0RWXsq2QAkryMY1ymJOYyT Deezer: www.deezer.com/en/album/108291242 Chorus: Sonte jena kallabllak, 10 makina të dera when we come, OTR we turning UP, Ska p* none Qe na naaal se Rap1: Kom vllezer e betum o djal, Shifi Mir si po mrujn o djal, Ndoshta I sheh tu buzqesh, Por mos I genje se Icy e ka nbrez o djal, Tshkon koka Ma para se tshkon gota, T’hik noflla ma para se t’hik vodka, Ca karin ke qe flet me inat femna jote erdh vet un sta mora, Durrsin ke dora i rrethum me horra, Them old school gangstaz e din sa esht ora, Si kater rruget e shijakut Jam I lidh Dhe Misioni tash tna njofi botta, Pre-chorus: Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne, Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam Chorus; Sonte jena kallabllak, 10 makina të dera when we come, OTR we turning UP, Ska p* none qe na nal, Rap2: Ti ke fjet gjum - un cut ne orat vona, ti je kon shtrat Une nkom tu bo miliona, Coke white, coke white si madona, And them boys high them boys high nga kjo zona, Kta po mshtojn mu 1 dis une shtoj dhe 1 garazhd, Sa e bleva 1 lambo zi sterr all black, Oi plak vrrullin sun Ma nal dot, Ca u kon e shkrume ka me ndodh mos lodh kot, Kena hyp qaq nalt sa Po tutem me pa posht, Por kam kujdes kta kurvat nuk kan ngop, Kur koma me rrshet kta luten krejt nzot, Nese Jam krejt ntok kta dun mem shti dhe n’grop, Pre chorus: Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne, Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam Chorus; Sonte jena kallabllak, 10 makina të dera when we come, OTR we turning UP, Ska p* none qe na nal,

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

 Muzika: Otr Records Teksti: Noizy Director: Fatlum Nerguti & Endi Hoxha Video by: Cinematic & Nd Film Production Available on: iTunes: music.apple.com/us/album/skan-besu-single/1473703516 Spotify: open.spotify.com/album/5c9rLuFB4gaj5Cprx2qvzj Deezer: www.deezer.com/en/album/104456982 Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume, Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve, Mund te Isha atje si pjes e atynve, Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre, Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje, Per krejt nacot mren ne qelie, It's all love though sonte si dihet, Jom n'qef dhe pse po m’perzihet, Jena shum plot kallabllak, Ambienti me dritat e ulme n'max, Cunat me hoodies qe duken pak, Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat, I Sukses'shem adresa e sakt, Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap? A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt? A Po don perqafim mbase nihesh rehat, Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj, Rap2: Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit, Kena stil - so sick - I’m so sick, Jom banal - dhe flas ca fjal skandal, Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal, Boom boom boom on and on and, Fuck all night till the early morning, Kta po mthojn qe ta ulim zonin, Na e qesim varrosin te ballkoni like, Ha ha vec per inati, Kundra ligjit kundra djallit, Djeget veni Kur na hym mrena, I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

 Před 4 měsíci

 Muzika: Otr Records Teksti: Noizy Director: Fatlum Nerguti & Endi Hoxha Video by: Cinematic & Nd Film Production Available on: iTunes: music.apple.com/us/album/skan-besu-single/1473703516 Spotify: open.spotify.com/album/5c9rLuFB4gaj5Cprx2qvzj Deezer: www.deezer.com/en/album/104456982 Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume, Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve, Mund te Isha atje si pjes e atynve, Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre, Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje, Per krejt nacot mren ne qelie, It's all love though sonte si dihet, Jom n'qef dhe pse po m’perzihet, Jena shum plot kallabllak, Ambienti me dritat e ulme n'max, Cunat me hoodies qe duken pak, Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat, I Sukses'shem adresa e sakt, Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap? A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt? A Po don perqafim mbase nihesh rehat, Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj, Rap2: Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit, Kena stil - so sick - I’m so sick, Jom banal - dhe flas ca fjal skandal, Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal, Boom boom boom on and on and, Fuck all night till the early morning, Kta po mthojn qe ta ulim zonin, Na e qesim varrosin te ballkoni like, Ha ha vec per inati, Kundra ligjit kundra djallit, Djeget veni Kur na hym mrena, I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Big Kik - BIG (Official Video 6K)

 Produced by GroveBeatsz Lyrics by Big Kik Directed by Kris Cinematography by Emni Mbiemni Sponsored by Dinasty Hotel

Big Kik - BIG (Official Video 6K)

 Před 4 měsíci

 Produced by GroveBeatsz Lyrics by Big Kik Directed by Kris Cinematography by Emni Mbiemni Sponsored by Dinasty Hotel

Noizy ft. Snik - New Benz (Official Video HD)

 Stream and download here: umg.lnk.to/NewBenz Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/ Snik on Instagram: instagram.com/snikthehustla Snik on CH-me: ch-me.org/users/UCVbMczzYbjoMnJNpGKRXJQw

Noizy ft. Snik - New Benz (Official Video HD)

 Před 6 měsíci

 Stream and download here: umg.lnk.to/NewBenz Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/ Snik on Instagram: instagram.com/snikthehustla Snik on CH-me: ch-me.org/users/UCVbMczzYbjoMnJNpGKRXJQw

Noizy x Dj A-Boom - Sekret i bukur (Official Lyric Video)

 Available on: lnk.to/SekretIBukur Deezer: www.deezer.com/en/album/94932962 Spotify: open.spotify.com/album/2237UePUmvU0kZN0TYupWs iTunes: itunes.apple.com/us/album/sekret-i-bukur-feat-dj-a-boom-single/1461485067?ls=1&app=itunes

Noizy x Dj A-Boom - Sekret i bukur (Official Lyric Video)

 Před 7 měsíci

 Available on: lnk.to/SekretIBukur Deezer: www.deezer.com/en/album/94932962 Spotify: open.spotify.com/album/2237UePUmvU0kZN0TYupWs iTunes: itunes.apple.com/us/album/sekret-i-bukur-feat-dj-a-boom-single/1461485067?ls=1&app=itunes

Noizy - Superhot (Official Lyric Video)

 Available on: Deezer: www.deezer.com/en/album/93566642 Spotify: open.spotify.com/album/5iSiKOzB1VwkCsKZl9W4eq iTunes: itunes.apple.com/us/album/superhot-single/1459746488?ls=1

Noizy - Superhot (Official Lyric Video)

 Před 7 měsíci

 Available on: Deezer: www.deezer.com/en/album/93566642 Spotify: open.spotify.com/album/5iSiKOzB1VwkCsKZl9W4eq iTunes: itunes.apple.com/us/album/superhot-single/1459746488?ls=1

Mato - Freestyle (Produced by YoungKid)

 Mato "Freestyle" (Produced by YoungKid) Teksti: Mato Direct by: Desard Taku Sponsored: Ilirianbloodline Record by: OTR Records, checkmate tunes

Mato - Freestyle (Produced by YoungKid)

 Před 9 měsíci

 Mato "Freestyle" (Produced by YoungKid) Teksti: Mato Direct by: Desard Taku Sponsored: Ilirianbloodline Record by: OTR Records, checkmate tunes

Noizy ft. Dafina Zeqiri - A don Love? (Official Video HD)

 Noizy on instagram: instagram.com/noizy

Noizy ft. Dafina Zeqiri - A don Love? (Official Video HD)

 Před rokem

 Noizy on instagram: instagram.com/noizy

Noizy ft. Lil Koli - Boss Man (Produced by Dj-Aboom)

 Lyrics: Noizy & Lil Koli Produced by Dj-Aboom Directed by Shaho Casado Follow the performing artists on Instagram: @Noizy @therealkoli Available on: Deezer: www.deezer.com/en/album/74797712 Spotify: open.spotify.com/album/1he6JIQuOYclt3wE1d36Lz iTunes: itunes.apple.com/gb/album/bossman-feat-lil-koli-single/1438091291 Chorus: Lil Koli Boss man boss man, spend money like a boss man, Trap money like a boss man, On the roads moving bossy, Boss man boss man, And all my jiggaz dem they bossing And all this money got me bossing Like a boss man, boss man. Noizy rap: Kur I bona 10.000 thash me vete o god, I bona 100.000 thash me vete can’t stop, Tash Kom ca miliona dhe nuk di ca me bo, E kam 1 ferrari a ta blej Edhe njo? E Kom shpin on the Hill - rolling hill, 5 cop mrena mujit - ky asht deal, Biznes folim tavolina balling, Bosat hin mreeen bosat Krejt I njohin, 1 anije me mendje ose 1 jaht, Dhe 1 avjon privat qe ka 1 shtrat, Stuardesen e du pa make up, Tna dredhi barin se cunat jan bo drras, Skom leje Por Kom 7 kerre, Sum duhet patenta se Kom dhe shofer, Vec I them shoki si je a fjete, Na co diku Ku asht qet Edhe terr, Chorus: Lil Koli Boss man boss man, spend money like a boss man, Trap money like a boss man, On the roads moving bossy, Boss man boss man, And all my jiggaz dem they bossing And all this money got me bossing Like a boss man, boss man. Noizy rap2: A ju kujtohet kur ju thoja mbaj mend ata, Tash Ku jena na qyri Ku kan met ata Ma nfund ja dola hala po du dhe mo, I Kom 100 hite a ta boj Edhe njo, Bizi bizi dit e nat bizi bizi Telefon mos um thirr bizi bizi, Don takim nuk Kom koh bizi bizi, Luj koqe me Krejt zini zini, Boss man here boss there, Ej Shok Jom boss anywhere, Sta pertojm ta sjellim anyday, Thu dicka dhe ngelesh valide,

Noizy ft. Lil Koli - Boss Man (Produced by Dj-Aboom)

 Před rokem

 Lyrics: Noizy & Lil Koli Produced by Dj-Aboom Directed by Shaho Casado Follow the performing artists on Instagram: @Noizy @therealkoli Available on: Deezer: www.deezer.com/en/album/74797712 Spotify: open.spotify.com/album/1he6JIQuOYclt3wE1d36Lz iTunes: itunes.apple.com/gb/album/bossman-feat-lil-koli-single/1438091291 Chorus: Lil Koli Boss man boss man, spend money like a boss man, Trap money like a boss man, On the roads moving bossy, Boss man boss man, And all my jiggaz dem they bossing And all this money got me bossing Like a boss man, boss man. Noizy rap: Kur I bona 10.000 thash me vete o god, I bona 100.000 thash me vete can’t stop, Tash Kom ca miliona dhe nuk di ca me bo, E kam 1 ferrari a ta blej Edhe njo? E Kom shpin on the Hill - rolling hill, 5 cop mrena mujit - ky asht deal, Biznes folim tavolina balling, Bosat hin mreeen bosat Krejt I njohin, 1 anije me mendje ose 1 jaht, Dhe 1 avjon privat qe ka 1 shtrat, Stuardesen e du pa make up, Tna dredhi barin se cunat jan bo drras, Skom leje Por Kom 7 kerre, Sum duhet patenta se Kom dhe shofer, Vec I them shoki si je a fjete, Na co diku Ku asht qet Edhe terr, Chorus: Lil Koli Boss man boss man, spend money like a boss man, Trap money like a boss man, On the roads moving bossy, Boss man boss man, And all my jiggaz dem they bossing And all this money got me bossing Like a boss man, boss man. Noizy rap2: A ju kujtohet kur ju thoja mbaj mend ata, Tash Ku jena na qyri Ku kan met ata Ma nfund ja dola hala po du dhe mo, I Kom 100 hite a ta boj Edhe njo, Bizi bizi dit e nat bizi bizi Telefon mos um thirr bizi bizi, Don takim nuk Kom koh bizi bizi, Luj koqe me Krejt zini zini, Boss man here boss there, Ej Shok Jom boss anywhere, Sta pertojm ta sjellim anyday, Thu dicka dhe ngelesh valide,

Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)

 Music by MilliBeatz Directed by Alban Selimaj Available on: Spotify:open.spotify.com/album/5RNR7NvEVAV6aEjIS2vKP0 Deezer:www.deezer.com/us/album/75520192 Itunes :itunes.apple.com/us/album/po-thu-feat-samm-single/1438954562?ls=1&app=itunes

Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)

 Před rokem

 Music by MilliBeatz Directed by Alban Selimaj Available on: Spotify:open.spotify.com/album/5RNR7NvEVAV6aEjIS2vKP0 Deezer:www.deezer.com/us/album/75520192 Itunes :itunes.apple.com/us/album/po-thu-feat-samm-single/1438954562?ls=1&app=itunes

Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD)

 Lyrics: Noizy & Varrosi Video by AtlazFilms Available on: www.deezer.com/us/album/75001182 open.spotify.com/album/0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA itunes.apple.com/us/album/meksikane-feat-varrosi-single/1438321216?ls=1 Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Hennessy-ja shum sweet tap fare Varrosi: rap O goca o goca a jeni per party Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali Hennessy-ja e amel edhe super esht bari Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari Yea yea yea Do bojm cat dum ne Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne Zemra hypi siper tha Po di me e the U zee me u zee man living si Zini Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy pini ju pini sw ma boni ma eassy Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney U sa rahat vec me pjeshka bytha si kurrizi si ka breshka Kjo esht ajo jeta si une desha Noizy tu mkerku se une e rrejta Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Noizy:rap Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin, Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn, Duket meksikane po mduket se asht shkodrane, Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane, Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite, Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri, E kam 1 shok qe un thrras varri, Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin, I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit, Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party, Huh - mduket se Ma boni skemen, Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes, Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi, Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti, Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare End: Jena tok se bashku dit e nat, Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat, Du me kallxu dicka nga jeta bene tash, Se sonte Po mkujtohen plot sene,

Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD)

 Před rokem

 Lyrics: Noizy & Varrosi Video by AtlazFilms Available on: www.deezer.com/us/album/75001182 open.spotify.com/album/0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA itunes.apple.com/us/album/meksikane-feat-varrosi-single/1438321216?ls=1 Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Hennessy-ja shum sweet tap fare Varrosi: rap O goca o goca a jeni per party Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali Hennessy-ja e amel edhe super esht bari Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari Yea yea yea Do bojm cat dum ne Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne Zemra hypi siper tha Po di me e the U zee me u zee man living si Zini Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy pini ju pini sw ma boni ma eassy Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney U sa rahat vec me pjeshka bytha si kurrizi si ka breshka Kjo esht ajo jeta si une desha Noizy tu mkerku se une e rrejta Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Noizy:rap Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin, Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn, Duket meksikane po mduket se asht shkodrane, Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane, Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite, Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri, E kam 1 shok qe un thrras varri, Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin, I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit, Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party, Huh - mduket se Ma boni skemen, Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes, Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi, Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti, Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare End: Jena tok se bashku dit e nat, Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat, Du me kallxu dicka nga jeta bene tash, Se sonte Po mkujtohen plot sene,

Noizy ft. Ghali - Parku i lojrave (Official Video HD)

 Listen "Parku i Lojrave (feat. Ghali)" on Apple Music: apple.co/2xzWjZm Follow #Noizy / Follow #Ghali: Instagram: bit.ly/2puPx2M Twitter: bit.ly/2zqIzBw Spotify: spoti.fi/2xL7DkJ Facebook: on.fb.me/1DUthR3 Instagram: bit.ly/1nfpCZ2 Twitter: bit.ly/1EsFvkn Spotify: bit.ly/GhaliSpotify Direction: Ajola Xoxa DOP: Alexandar Krstevski Production: Anima Pictures Stylist set: Ajola Xoxa, Stylist Ghali: Ramona Tabita Editing: Federico Lombardi Producer names: Millibeatz x nico chiara Cast: Sara Kolami Enes Cizi Rando Jonuzi Kozara Sindi Gjoshe Guenda Naci Katalea Kusi David Tufa Charles Enrik Osmani Klejdi Metaj Chorus: Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave, Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave, Kujdes ca tregon vijn cunat me hoodies te parku lojrave, Kujdes me kan flet vijn Cunat me uzi te parku lojrave: Ghali: Noizy rap: Kthena mbrapsh si karma, Njihem Sikur drama, All I hear is chit chat, Tregon cfar keni me bo, Femna nxeht si lava, 2 a 3 a 4’tra, Take em back to my yard, And send em back tomorrow, All I really think of, Eshte vetem Per muzik, All I really care for, Eshte vetem Per muzik, Tash vishem me teshat e mia, Mama mia, Illyrian blood line, U Mbush çatia, I get High on my supply, Hajde ktu nalt per me pa, Jena plot jo vec njo, Kshuqe.. Chorus: Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave, Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave, Kujdes ca tregon vijn cunat me hoodies te parku lojrave, Kujdes me kan flet vijn Cunat me uzi te parku lojrave:

Noizy ft. Ghali - Parku i lojrave (Official Video HD)

 Před rokem

 Listen "Parku i Lojrave (feat. Ghali)" on Apple Music: apple.co/2xzWjZm Follow #Noizy / Follow #Ghali: Instagram: bit.ly/2puPx2M Twitter: bit.ly/2zqIzBw Spotify: spoti.fi/2xL7DkJ Facebook: on.fb.me/1DUthR3 Instagram: bit.ly/1nfpCZ2 Twitter: bit.ly/1EsFvkn Spotify: bit.ly/GhaliSpotify Direction: Ajola Xoxa DOP: Alexandar Krstevski Production: Anima Pictures Stylist set: Ajola Xoxa, Stylist Ghali: Ramona Tabita Editing: Federico Lombardi Producer names: Millibeatz x nico chiara Cast: Sara Kolami Enes Cizi Rando Jonuzi Kozara Sindi Gjoshe Guenda Naci Katalea Kusi David Tufa Charles Enrik Osmani Klejdi Metaj Chorus: Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave, Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave, Kujdes ca tregon vijn cunat me hoodies te parku lojrave, Kujdes me kan flet vijn Cunat me uzi te parku lojrave: Ghali: Noizy rap: Kthena mbrapsh si karma, Njihem Sikur drama, All I hear is chit chat, Tregon cfar keni me bo, Femna nxeht si lava, 2 a 3 a 4’tra, Take em back to my yard, And send em back tomorrow, All I really think of, Eshte vetem Per muzik, All I really care for, Eshte vetem Per muzik, Tash vishem me teshat e mia, Mama mia, Illyrian blood line, U Mbush çatia, I get High on my supply, Hajde ktu nalt per me pa, Jena plot jo vec njo, Kshuqe.. Chorus: Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave, Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave, Kujdes ca tregon vijn cunat me hoodies te parku lojrave, Kujdes me kan flet vijn Cunat me uzi te parku lojrave:

Noizy - Peace & Love

 Available on: acromaxmedia.lnk.to/PeaceLove ►Instagram: instagram.com/noizy/ ►Twitter: twitter.com/thisisnoizy

Noizy - Peace & Love

 Před rokem

 Available on: acromaxmedia.lnk.to/PeaceLove ►Instagram: instagram.com/noizy/ ►Twitter: twitter.com/thisisnoizy

Noizy feat. Raf Camora - Toto

 “Toto“ by Noizy featuring RAF Camora Get the track here: wmg.click/NoizyftRAFCamora_TotoAY Noizy on the web: ►Facebook: facebook.com/NOIZY-375405192602923/ ►Instagram: instagram.com/noizy/ ►Twitter: twitter.com/thisisnoizy RAF Camora on the web: ►Facebook: facebook.com/RAFCamora.official/ ►Instagram: instagram.com/raf_camora/ ►Twitter: twitter.com/RAderLehra ►CH-me: bit.ly/2Ea6V6G Credits: Directed by Shaho Casado: www.shahocasado.com ►Facebook: facebook.com/shahocasado ►Instagram: instagram.com/shahocasado TOTO LYRICS: Noizy Rap: Weekend - Kena per me party, Femnat sexy tu pi me Bacardi, Gangsters - zinxhira prej ari, Oborri mbush me Lambos Ferrari, Slow slow slow dance for me darling, Kom pare dance for me darling, Slow slow slow wine for me darling, Kena pare wine for me darling, Mmmm duro edhe pak, Shkojm diku vec duro edhe pak, Mmmm duro edhe pak, Shkojm diku qe do t’jena privat, Mmmm go wine for me gyal, Thirri shoqet plot kallabllak, Mmmm go wine for me gyal, Thirri shoqet mu bo hallakat, Chorus: Se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, Ti se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, RafCamora Rap: sie zeigt was sie hat - zeigt was sie hat, ich ruf sie an und sie bleibt über nacht, kein Foto kein einziger snap, alles zwischen uns bleibt privat, noisy R A beat aus Togo, egal welche chay Bruda sie gibt to to, trag Corbo kein Yamamoto, früher nada heut todo, sie ist materialistisch sieht nur mein geld, und den black Maserati, is für mich ok denn auch ich will nur sex, also halb so dramatisch, sie ist 1 A ja sie gab mir toto, sie geht auf und ab wie’n gogo, wie ich spiele mit ihr yoyo, Bridge : Dami Duro, Sie zeigt was sie hat, Dami duro, Alles an ihr perfekt , Dami duro Du guckst ihr nach und sie bricht dir den Hals, Dami duro o o dami duro, Chorus: Se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, Ti se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya,

Noizy feat. Raf Camora - Toto

 Před rokem

 “Toto“ by Noizy featuring RAF Camora Get the track here: wmg.click/NoizyftRAFCamora_TotoAY Noizy on the web: ►Facebook: facebook.com/NOIZY-375405192602923/ ►Instagram: instagram.com/noizy/ ►Twitter: twitter.com/thisisnoizy RAF Camora on the web: ►Facebook: facebook.com/RAFCamora.official/ ►Instagram: instagram.com/raf_camora/ ►Twitter: twitter.com/RAderLehra ►CH-me: bit.ly/2Ea6V6G Credits: Directed by Shaho Casado: www.shahocasado.com ►Facebook: facebook.com/shahocasado ►Instagram: instagram.com/shahocasado TOTO LYRICS: Noizy Rap: Weekend - Kena per me party, Femnat sexy tu pi me Bacardi, Gangsters - zinxhira prej ari, Oborri mbush me Lambos Ferrari, Slow slow slow dance for me darling, Kom pare dance for me darling, Slow slow slow wine for me darling, Kena pare wine for me darling, Mmmm duro edhe pak, Shkojm diku vec duro edhe pak, Mmmm duro edhe pak, Shkojm diku qe do t’jena privat, Mmmm go wine for me gyal, Thirri shoqet plot kallabllak, Mmmm go wine for me gyal, Thirri shoqet mu bo hallakat, Chorus: Se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, Ti se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, RafCamora Rap: sie zeigt was sie hat - zeigt was sie hat, ich ruf sie an und sie bleibt über nacht, kein Foto kein einziger snap, alles zwischen uns bleibt privat, noisy R A beat aus Togo, egal welche chay Bruda sie gibt to to, trag Corbo kein Yamamoto, früher nada heut todo, sie ist materialistisch sieht nur mein geld, und den black Maserati, is für mich ok denn auch ich will nur sex, also halb so dramatisch, sie ist 1 A ja sie gab mir toto, sie geht auf und ab wie’n gogo, wie ich spiele mit ihr yoyo, Bridge : Dami Duro, Sie zeigt was sie hat, Dami duro, Alles an ihr perfekt , Dami duro Du guckst ihr nach und sie bricht dir den Hals, Dami duro o o dami duro, Chorus: Se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, Ti se din kur o boll, Se din kur o boll na na na, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya, She give me Toto, She give me Toto ya ya ya,

Noizy - Luj edhe pak (Official Video 4K)

 Lyrics: Noizy ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Luj edhe pak (Official Video 4K)

 Před rokem

 Lyrics: Noizy ►Instagram: instagram.com/noizy/

Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe (Prod. ELGIT DODA )

 Music: Elgit Doda Lyrics: Fifi & Noizy Mastering: Mariglen Boja Available on: Deezer: www.deezer.com/us/album/59657382 Spotify: open.spotify.com/album/7q2hB7wBF0KRoMSnpATE73 iTunes: itunes.apple.com/us/album/ajshe-feat-noizy-single/1363203589?ls=1 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe (Prod. ELGIT DODA )

 Před rokem

 Music: Elgit Doda Lyrics: Fifi & Noizy Mastering: Mariglen Boja Available on: Deezer: www.deezer.com/us/album/59657382 Spotify: open.spotify.com/album/7q2hB7wBF0KRoMSnpATE73 iTunes: itunes.apple.com/us/album/ajshe-feat-noizy-single/1363203589?ls=1 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft (OTR) Big Kik, Varrosi, Dulla, Groff, Elai - 16 (Official Video HD)

 Available on: www.deezer.com/us/album/59639562 open.spotify.com/album/4KD4UeeFGclbEjdnezeVMP itunes.apple.com/us/album/16-single/1363200209?ls=1 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft (OTR) Big Kik, Varrosi, Dulla, Groff, Elai - 16 (Official Video HD)

 Před rokem

 Available on: www.deezer.com/us/album/59639562 open.spotify.com/album/4KD4UeeFGclbEjdnezeVMP itunes.apple.com/us/album/16-single/1363200209?ls=1 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Tirana open airShow

 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Tirana open airShow

 Před rokem

 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft. Rimz - No drama (Official Video Lyrics )

 Produced by: Dj Aboom Music & Lyrics: Noizy & Rimz Available on: www.deezer.com/us/album/58795042 open.spotify.com/album/2Yb275rXGxD4H3fc8h4uG2 itunes.apple.com/us/album/no-drama-feat-rimz-single/1359818896?ls=1 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft. Rimz - No drama (Official Video Lyrics )

 Před rokem

 Produced by: Dj Aboom Music & Lyrics: Noizy & Rimz Available on: www.deezer.com/us/album/58795042 open.spotify.com/album/2Yb275rXGxD4H3fc8h4uG2 itunes.apple.com/us/album/no-drama-feat-rimz-single/1359818896?ls=1 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Mbreteresha ime (Official Video HD)

 ►Instagram: instagram.com/noizy/ www.deezer.com/us/album/58468802 open.spotify.com/album/0lkkrWtyiJ54YFttORrYtI itunes.apple.com/us/album/mbreteresha-ime-single/1356596971?ls=1 Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap1: Shpesh thirr n'telefon - cilin shtet po shkon, Kom pa mrom n'onderr edhe deshta me t'fol, Mthot qe malli Mka marr mezi press me t'perqafu, Dhe pse mrom - ishim bashk tu u perqafu, Sjam thjesht dashni per te Jam pjes e trupit saj, Nese un 1 dit lendohem Ja di dhimbjet asaj, Ti je engjulli mbrojtjes i jetes ton, E falenderoj zotin thank you lord, Por ti e ke nje burr qe, un e kam baba, Dhe kur ju shoh Juve bashk i thank god, Se kjo jet pa ju per ku ish e kot, Nese sot jam ktu ku jam se ju m'keni dasht, Chorus: Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap:2 Jan kohet e shtira n'jet qe na bejn me msu Jana ata qe a dojn tmiren sna lejn me harru, Se kush jemi prej ka vim ca kemi perjetu, Jeta do ishte shum e frikshme nese zdo isha me ju, E vetmja dashni e sinqert je ti, Dhe kur jam ne veshtirsi te thirri vec ty, Nuk kerkoj t'me ndihmosh vec t'me preki dora jote, Perqafimi jot nuk ndrrohet me asnje gje te ksaj bote, Je ilaci numer 1 kundrra cfar do lloj semundje, Kur e shoh ftyren tende mduket gjeja me e bukur, Ti ke bo shum per mu keyt shum mir e di, Smund ta shperblej Por mund te jap dashuri, Mum do jepja gjithcka ta kishe dhe ti nenen, Ta kishe dashurin e saj siç e kam un tenden, Ndoshta 1 dit do gjej un princeshen time, Por nen per mua mbetesh mbretresha ime, Chorus: Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap:3 Me ta fal tan boten e di qe s'esht mjaftushem, Per dite i lutna zotit ty me t'pa te gzushem, Mke rrit mu dhe motren 100 sakrifica, Kurr nuk u derzove dhe pse jeta kish ngushtica, -Tash jam bo burr me shpatllat e gjona, Mthoje ti je mbret i mamit? Mbret u bona, Fal teje jam ky qe jam deri sot, Deri diten kur do mbylli syt per ty do derdhi lot, Je krijesa me e mir jo se je nena ime, Por cdo nen n'ket bote meriton shum shperblime, Te lutem m'fal non sa her kam bo gabime, Nese ti ma bon hallall do gjej qetsi ne zemren time, Te dua nen malli sa Mka marr, Tash jam ne koncert dhe n'sken sa jam tu dal, Neser ke ditelindjen une ndodhem diku larg, Nuk mujta me tbo dhurat mdolen lot e t'bona kong non

Noizy - Mbreteresha ime (Official Video HD)

 Před rokem

 ►Instagram: instagram.com/noizy/ www.deezer.com/us/album/58468802 open.spotify.com/album/0lkkrWtyiJ54YFttORrYtI itunes.apple.com/us/album/mbreteresha-ime-single/1356596971?ls=1 Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap1: Shpesh thirr n'telefon - cilin shtet po shkon, Kom pa mrom n'onderr edhe deshta me t'fol, Mthot qe malli Mka marr mezi press me t'perqafu, Dhe pse mrom - ishim bashk tu u perqafu, Sjam thjesht dashni per te Jam pjes e trupit saj, Nese un 1 dit lendohem Ja di dhimbjet asaj, Ti je engjulli mbrojtjes i jetes ton, E falenderoj zotin thank you lord, Por ti e ke nje burr qe, un e kam baba, Dhe kur ju shoh Juve bashk i thank god, Se kjo jet pa ju per ku ish e kot, Nese sot jam ktu ku jam se ju m'keni dasht, Chorus: Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap:2 Jan kohet e shtira n'jet qe na bejn me msu Jana ata qe a dojn tmiren sna lejn me harru, Se kush jemi prej ka vim ca kemi perjetu, Jeta do ishte shum e frikshme nese zdo isha me ju, E vetmja dashni e sinqert je ti, Dhe kur jam ne veshtirsi te thirri vec ty, Nuk kerkoj t'me ndihmosh vec t'me preki dora jote, Perqafimi jot nuk ndrrohet me asnje gje te ksaj bote, Je ilaci numer 1 kundrra cfar do lloj semundje, Kur e shoh ftyren tende mduket gjeja me e bukur, Ti ke bo shum per mu keyt shum mir e di, Smund ta shperblej Por mund te jap dashuri, Mum do jepja gjithcka ta kishe dhe ti nenen, Ta kishe dashurin e saj siç e kam un tenden, Ndoshta 1 dit do gjej un princeshen time, Por nen per mua mbetesh mbretresha ime, Chorus: Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap:3 Me ta fal tan boten e di qe s'esht mjaftushem, Per dite i lutna zotit ty me t'pa te gzushem, Mke rrit mu dhe motren 100 sakrifica, Kurr nuk u derzove dhe pse jeta kish ngushtica, -Tash jam bo burr me shpatllat e gjona, Mthoje ti je mbret i mamit? Mbret u bona, Fal teje jam ky qe jam deri sot, Deri diten kur do mbylli syt per ty do derdhi lot, Je krijesa me e mir jo se je nena ime, Por cdo nen n'ket bote meriton shum shperblime, Te lutem m'fal non sa her kam bo gabime, Nese ti ma bon hallall do gjej qetsi ne zemren time, Te dua nen malli sa Mka marr, Tash jam ne koncert dhe n'sken sa jam tu dal, Neser ke ditelindjen une ndodhem diku larg, Nuk mujta me tbo dhurat mdolen lot e t'bona kong non

Noizy - Gjuha e kampionit

 Lyrics: Noizy Video: Elmino Available on: open.spotify.com/track/4myiIsSQlDrVpqJr2glcrh itunes.apple.com/us/album/gjuha-e-kampionit-single/1337053358?ls=1 ►Instagram: instagram.com/noizy/ Chorus: Flas gjuhen e kampionit, Smirrna vesh me kta tlodhmit, Zdu me dit se ca ke bo ti, Grupi I’m esht Ma I forti, x2; Hajde sille kan dush, Kan dush hajde sille kan dush Rap verse 1: Flas gjuhen e Kampionit, imma champion boy, Cha po thonit? Jeni kampion toys, Nese don me dit im a London Boy, Let me intoduce you to champions boy Faktet flasin si deklarata, Pasuri skam pas - pasuri do lo, 24 or per mu nuk jan kurgjo Dita duhet tjet 2 dit dhe vec 1 nat, skam ondrra te syrtari, Kom misione.. Nazif Destani.. Kallxom me kan rrin kallxoj se kush je Tregom sa ki nxhep tregoj se sa vle, Tregimet posht e nalt shoki nuk jan kurgjo, Tash kapem zyra tu e ble edhe njo, U la la la u what a feeling, Tu hanger dark per krah me zamirin, Chorus: Flas gjuhen e kampionit, Smirrna vesh me kta tlodhmit, Zdu me dit se ca ke bo ti, Grupi I’m esht Ma I forti, x2; Hajde sille kan dush, Kan dush hajde sille kan dush Rap verse 2: Jam 1’shi 2’shi 3’shi - pastaj fillojn tjeret, Une sjom tu fjet shoki - biles jam cu shum heret, Nese e du - punoj per te, E marr? - Dhe fol per te, Athu? - jom kon me fat, Athu? - Jom le per te, Kudo qe shkojm bohet veni katastrof, Kta tjert u lodhen un hala skom marr hov, Klika mbas klika we hit them bang, Sillëma sillëma in the bag, A dini ca? Kjo asht Ma shum se rrep, Katrrora nuk ka ktu jemi rreth, Ejj un jam ai djali mo, Trust I’m on a gully mode, Hit them with the heavy blows, Ikin vrap si rally kto

Noizy - Gjuha e kampionit

 Před rokem

 Lyrics: Noizy Video: Elmino Available on: open.spotify.com/track/4myiIsSQlDrVpqJr2glcrh itunes.apple.com/us/album/gjuha-e-kampionit-single/1337053358?ls=1 ►Instagram: instagram.com/noizy/ Chorus: Flas gjuhen e kampionit, Smirrna vesh me kta tlodhmit, Zdu me dit se ca ke bo ti, Grupi I’m esht Ma I forti, x2; Hajde sille kan dush, Kan dush hajde sille kan dush Rap verse 1: Flas gjuhen e Kampionit, imma champion boy, Cha po thonit? Jeni kampion toys, Nese don me dit im a London Boy, Let me intoduce you to champions boy Faktet flasin si deklarata, Pasuri skam pas - pasuri do lo, 24 or per mu nuk jan kurgjo Dita duhet tjet 2 dit dhe vec 1 nat, skam ondrra te syrtari, Kom misione.. Nazif Destani.. Kallxom me kan rrin kallxoj se kush je Tregom sa ki nxhep tregoj se sa vle, Tregimet posht e nalt shoki nuk jan kurgjo, Tash kapem zyra tu e ble edhe njo, U la la la u what a feeling, Tu hanger dark per krah me zamirin, Chorus: Flas gjuhen e kampionit, Smirrna vesh me kta tlodhmit, Zdu me dit se ca ke bo ti, Grupi I’m esht Ma I forti, x2; Hajde sille kan dush, Kan dush hajde sille kan dush Rap verse 2: Jam 1’shi 2’shi 3’shi - pastaj fillojn tjeret, Une sjom tu fjet shoki - biles jam cu shum heret, Nese e du - punoj per te, E marr? - Dhe fol per te, Athu? - jom kon me fat, Athu? - Jom le per te, Kudo qe shkojm bohet veni katastrof, Kta tjert u lodhen un hala skom marr hov, Klika mbas klika we hit them bang, Sillëma sillëma in the bag, A dini ca? Kjo asht Ma shum se rrep, Katrrora nuk ka ktu jemi rreth, Ejj un jam ai djali mo, Trust I’m on a gully mode, Hit them with the heavy blows, Ikin vrap si rally kto

Noizy - Bora (Official 4K Video)

 Beat by Leeyou & Danceey Video produced by www.fati.tv Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/ Noizy on Twitter: twitter.com/thisisnoizy Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB Lyrics: -2 pi*a n'dhom - gjendja ron, 2 Shoqe t'gushta t'pim tap tu honger n'dhom, Im kinda wavey - they call me baby, Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin, I mora prej koncertit - do shkojm nga deti, Lazarat ke xhepi mtha Kom shoqen thash merre me veti, Zemrat e veshme me t'ngushta, Bythet e cume dhe t'mushta, Gjoksin e bom po t'bukra, Nuk folin dhe duken si t'urta, Permas mrapa ke benzi - Ulem ke mesi, Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim, Jeten e kam pa rregulla - jetoj sikur s'vjen mo e nesermja, I Hedhi syt nga dritarjaaa - Prap siper reve ahhh, -Prap siper krejtve - prap kta krejt kan urrejtje, -Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje, Dora e mushme krejt akull - nuk dihet se sa ka shku ora, Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora Chorus: - Hi nga Bora, - Shesim vec bora, - Akull si bora, - Zdi sa osht ora, - Diamanta te dora - Sexy si nora, - E bukur si eraaaa Rita Ora Cut hala edhe pse mjesi, Tu shtu vetem numra te xhepi, Ju thash qe 1 dit kam me mrri, Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin, Ta shofim se kush qesh i fundit, Ku jam un do vi edhe grupi, Tapetet e kuqe ju mbani per vete, Sa t'bukura te gjith ju po dukni, X2: -Un jam kalorsi i fundit, Mbas meje do vin imitusit, Nese nuk je pjes e grupit, Atehere je vetem 1 groupie, Femna jote kurioze - lidhja e jon misterioze, Zemra e vogel tifoze - kshuqe i dhash dicka qe te lozte, M'kerkoj qe nata t'baronte me magji dhe fjal te buta, Kshuqe u luta u luta u luta, Abracadabra i f*ckd her u zhduka,

Noizy - Bora (Official 4K Video)

 Před rokem

 Beat by Leeyou & Danceey Video produced by www.fati.tv Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/ Noizy on Twitter: twitter.com/thisisnoizy Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB Lyrics: -2 pi*a n'dhom - gjendja ron, 2 Shoqe t'gushta t'pim tap tu honger n'dhom, Im kinda wavey - they call me baby, Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin, I mora prej koncertit - do shkojm nga deti, Lazarat ke xhepi mtha Kom shoqen thash merre me veti, Zemrat e veshme me t'ngushta, Bythet e cume dhe t'mushta, Gjoksin e bom po t'bukra, Nuk folin dhe duken si t'urta, Permas mrapa ke benzi - Ulem ke mesi, Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim, Jeten e kam pa rregulla - jetoj sikur s'vjen mo e nesermja, I Hedhi syt nga dritarjaaa - Prap siper reve ahhh, -Prap siper krejtve - prap kta krejt kan urrejtje, -Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje, Dora e mushme krejt akull - nuk dihet se sa ka shku ora, Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora Chorus: - Hi nga Bora, - Shesim vec bora, - Akull si bora, - Zdi sa osht ora, - Diamanta te dora - Sexy si nora, - E bukur si eraaaa Rita Ora Cut hala edhe pse mjesi, Tu shtu vetem numra te xhepi, Ju thash qe 1 dit kam me mrri, Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin, Ta shofim se kush qesh i fundit, Ku jam un do vi edhe grupi, Tapetet e kuqe ju mbani per vete, Sa t'bukura te gjith ju po dukni, X2: -Un jam kalorsi i fundit, Mbas meje do vin imitusit, Nese nuk je pjes e grupit, Atehere je vetem 1 groupie, Femna jote kurioze - lidhja e jon misterioze, Zemra e vogel tifoze - kshuqe i dhash dicka qe te lozte, M'kerkoj qe nata t'baronte me magji dhe fjal te buta, Kshuqe u luta u luta u luta, Abracadabra i f*ckd her u zhduka,

Noizy live show NYC 2017

 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy live show NYC 2017

 Před 2 lety

 ►Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft Ledri - Dje & Sot

 Available on: www.deezer.com/us/album/52120442 itunes.apple.com/us/album/dje-sot-feat-ledri-vula-single/1316443444?ls=1 open.spotify.com/track/0NEu6s511djHOHkgfmrqjq Produced by Johan Bejerholm Beat by Butrint Bucinca & Duja Video produced by www.fati.tv Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/ Noizy on Twitter: twitter.com/thisisnoizy Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB Lyrics: Kom pas onderr me pas rrolex, Erdhi koha - bleva rrolex, Biles do mkan mbet nsyrtar , qe se di se kur do i vesh, Femnen se coj n’dhom pa durex, E xhveshi Por nuk e vesh, Nese ja nis me fol some fucked up shit, Telfonin see who next, Pare? Po boj me tekst, Shqipen e foli me theks, M'njofin sikur the best! Me t'thon drejten I am the best, Yes - I got the best connect, Fam - I am the best connect, Damn mshofin mu kta dun me dek, Yam- Dun byrek?! ska byrek, Hamm. Jap doren por nuk prezantohem, Jap men Por nuk jap kuroren, Buzqesh kur ata levdohen, Mqesh buza lekt kur numrohen, Kom tekst per ton diten flow per tan naten, Acentin fucked up se jetoj Krejt boten Kom pamjen e qart se Jom hyp maj t’kodres, Na na na na Kom pamjen e qart se im fucking loaded Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot, Ledri Rap: Jeta serioze e neser osht joke Sot je i pasun e neser je broke Fuckit, kurr ma t'ri skena mu bo Kesh en pushim i lash 2 ari tok 32 feeling like 23 Kurr skom lshu mjeker hala djal i ri Kerrin mu kual fuqi Ma shum se Skenderbeu me krejt ushtri Ushtojm si alarma Splifat rolliten si sarma Arma ma e fort , nuk o arma po karma Si me pas gripin e boj ket shit smut Dimni i ftoft ju i keni shit drut Sa lyp beef ma mire pi supe Me ca don me tut ti me ttut Jom me grup un rruge Txt per ton diten flow per ton naten Aksentin faktap se jetoj nkrejt boten Kom pamjen e cart se kom hyp maje kodre. Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot, Noizy: Sille sille god damn it vec sille, Cantat me lek e me Pare me Dollars god damn it vec sille, Ledri: Canten me lek e sukses e medale just god damit vec sille. Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot

Noizy ft Ledri - Dje & Sot

 Před 2 lety

 Available on: www.deezer.com/us/album/52120442 itunes.apple.com/us/album/dje-sot-feat-ledri-vula-single/1316443444?ls=1 open.spotify.com/track/0NEu6s511djHOHkgfmrqjq Produced by Johan Bejerholm Beat by Butrint Bucinca & Duja Video produced by www.fati.tv Noizy on Instagram: instagram.com/noizy/ Noizy on Twitter: twitter.com/thisisnoizy Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB Lyrics: Kom pas onderr me pas rrolex, Erdhi koha - bleva rrolex, Biles do mkan mbet nsyrtar , qe se di se kur do i vesh, Femnen se coj n’dhom pa durex, E xhveshi Por nuk e vesh, Nese ja nis me fol some fucked up shit, Telfonin see who next, Pare? Po boj me tekst, Shqipen e foli me theks, M'njofin sikur the best! Me t'thon drejten I am the best, Yes - I got the best connect, Fam - I am the best connect, Damn mshofin mu kta dun me dek, Yam- Dun byrek?! ska byrek, Hamm. Jap doren por nuk prezantohem, Jap men Por nuk jap kuroren, Buzqesh kur ata levdohen, Mqesh buza lekt kur numrohen, Kom tekst per ton diten flow per tan naten, Acentin fucked up se jetoj Krejt boten Kom pamjen e qart se Jom hyp maj t’kodres, Na na na na Kom pamjen e qart se im fucking loaded Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot, Ledri Rap: Jeta serioze e neser osht joke Sot je i pasun e neser je broke Fuckit, kurr ma t'ri skena mu bo Kesh en pushim i lash 2 ari tok 32 feeling like 23 Kurr skom lshu mjeker hala djal i ri Kerrin mu kual fuqi Ma shum se Skenderbeu me krejt ushtri Ushtojm si alarma Splifat rolliten si sarma Arma ma e fort , nuk o arma po karma Si me pas gripin e boj ket shit smut Dimni i ftoft ju i keni shit drut Sa lyp beef ma mire pi supe Me ca don me tut ti me ttut Jom me grup un rruge Txt per ton diten flow per ton naten Aksentin faktap se jetoj nkrejt boten Kom pamjen e cart se kom hyp maje kodre. Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot, Noizy: Sille sille god damn it vec sille, Cantat me lek e me Pare me Dollars god damn it vec sille, Ledri: Canten me lek e sukses e medale just god damit vec sille. Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot

Noizy - AK47 [Official Video] (Prod. by A-Boom)

 “AK47“ by Noizy. Get the song here: lnk.to/AK47YD Noizy on Social Media: Facebook: facebook.com/rigels.rajku.7 Instagram: instagram.com/noizy/ Twitter: twitter.com/thisisnoizy Music video by Noizy performing AK47. (C) 2017 Universal Music GmbH

Noizy - AK47 [Official Video] (Prod. by A-Boom)

 Před 2 lety

 “AK47“ by Noizy. Get the song here: lnk.to/AK47YD Noizy on Social Media: Facebook: facebook.com/rigels.rajku.7 Instagram: instagram.com/noizy/ Twitter: twitter.com/thisisnoizy Music video by Noizy performing AK47. (C) 2017 Universal Music GmbH

Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]

 “100 Kile“ by Noizy. Get the song here: lnk.to/100KileYD Noizy on Social Media: Facebook: facebook.com/rigels.rajku.7 Instagram: instagram.com/noizy/ Twitter: twitter.com/thisisnoizy Music video by Noizy performing 100 Kile. (C) 2017 Universal Music GmbH

Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA]

 Před 2 lety

 “100 Kile“ by Noizy. Get the song here: lnk.to/100KileYD Noizy on Social Media: Facebook: facebook.com/rigels.rajku.7 Instagram: instagram.com/noizy/ Twitter: twitter.com/thisisnoizy Music video by Noizy performing 100 Kile. (C) 2017 Universal Music GmbH

Noizy - Young Boy (Young M.A "OOOUUU" Remix)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ Deezer: www.deezer.com/album/15388599 Spotify: open.spotify.com/album/58gHVjsLvHoVcZW1hJJRDk iTunes: itunes.apple.com/us/album/young-boy-single/id1206993338 LYRICS: Chorus: Younggggg bwaaaaai ruje venin, Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin do, Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni bro Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, rrah Rap: Top channel slun muziken teme mo, O pasha zotin krejt ca thash - skom rrejt kurgjo, Sfiket barutin nese Ti ja flaken, Tani mos tvi keq Kur un ta kuq faqen, Tregom sa pare ke tregoj ca burri je, Fjalet e plakut jan me ven - nese i ven re, -Allergic being broke bro, -so I'm always on the road, workaholic grind mode overdose, -- n'Aroplan ma shum se n'taxi, Young goons Kur mshofin thojn sup G, Otr familje madhe - otr'ja maje n'maje, OTR kena mbiemrin kjo nuk esht per Sy e faqe, Kam kalu shum koh n'xhade, Kom ondrra Qe Kurr nuk nalen, Kom vllezer Qe mbajn fjalen, T'betum me t'hap kafken, Chorus: Younggggg bwaaaaai ruje venin, Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin, Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni, Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, Rap: --Toleranca zerro - Nashta nuk t'pelqen but truly I don't care do, Luj koqe me kta rrepera, Pse ca? Kush foli anej Ka dera, Zdon me fol sheh shtremt kujt i rruhet daku? -Cunat Jan caalm kush doj le t'kruhet daku, Now back to that old shit, Back to the old me, Back to back me cunat, Kta tjert can suck a dick, Zdu me dit kush je, Tash sjena mo, Nuk jemi shit, Ska mo pretty talk, Ca bone ca bone NOT

Noizy - Young Boy (Young M.A "OOOUUU" Remix)

 Před 2 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ Deezer: www.deezer.com/album/15388599 Spotify: open.spotify.com/album/58gHVjsLvHoVcZW1hJJRDk iTunes: itunes.apple.com/us/album/young-boy-single/id1206993338 LYRICS: Chorus: Younggggg bwaaaaai ruje venin, Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin do, Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni bro Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, rrah Rap: Top channel slun muziken teme mo, O pasha zotin krejt ca thash - skom rrejt kurgjo, Sfiket barutin nese Ti ja flaken, Tani mos tvi keq Kur un ta kuq faqen, Tregom sa pare ke tregoj ca burri je, Fjalet e plakut jan me ven - nese i ven re, -Allergic being broke bro, -so I'm always on the road, workaholic grind mode overdose, -- n'Aroplan ma shum se n'taxi, Young goons Kur mshofin thojn sup G, Otr familje madhe - otr'ja maje n'maje, OTR kena mbiemrin kjo nuk esht per Sy e faqe, Kam kalu shum koh n'xhade, Kom ondrra Qe Kurr nuk nalen, Kom vllezer Qe mbajn fjalen, T'betum me t'hap kafken, Chorus: Younggggg bwaaaaai ruje venin, Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin, Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni, Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, Rap: --Toleranca zerro - Nashta nuk t'pelqen but truly I don't care do, Luj koqe me kta rrepera, Pse ca? Kush foli anej Ka dera, Zdon me fol sheh shtremt kujt i rruhet daku? -Cunat Jan caalm kush doj le t'kruhet daku, Now back to that old shit, Back to the old me, Back to back me cunat, Kta tjert can suck a dick, Zdu me dit kush je, Tash sjena mo, Nuk jemi shit, Ska mo pretty talk, Ca bone ca bone NOT

Noizy - A te kujtohet (Prod. by A-Boom)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/a-te-kujtohet-single/id1182951414 Deezer: www.deezer.com/album/14747208 Spotify: open.spotify.com/album/6CL8l01IJOWdl2JSRrV544 Chorus: A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda? - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa, Rap: 1 Mmm sflasim, Po mendoj per to me 1 foto t'castit, Do sene mi bonte vec per inati, Ose Do foto mi cojke Kur Nuk Ishte vakti, Yeh yeh yeh bonu gati, Per pak jam Tu ardh with that Big body, Freak in bed but she so classy, Dhe Kur zgjohet ne mengjes sho krejt parajsen, Mmmmm skam fjal, Gjuhem siper saj sikur Jam kanibal, E vetmja gjo qe mthot tlutna MOS u nal babe, O yeh she love it when I hit from behind yeh, ---- Ku me dit Ca esht tu bo tash!? A thu noshta mendon Se Ca jam tu bo un tash? - Por nese shihemi prap? A mkishe fol nese shihemi prap? Chorus: A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda? - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa, Rap 2: You fine girl Por nuk je mo mine girl, E vetmja gje qe un kam tash, Kujtimet tona qe i lam pas, A t'kujtohet kur thojshim nuk do ndana, Edhe sikur t'bohet bashk dielli dhe hona, Edhe sikur t'folnin keq ne do forcona, Ja Ku jemi sot dhe Kurr ne nuk degjona, Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti, Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit, Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka, Krejt ata qe na kan inatin po Gzohen tu pa, A mund ta ndrrojm a jo tia nisim krejt nga 1, kthejm faqen tjeter an dhe t'harrojm gjithcka, M'fal a bon me t'fol Po m'vjen mir qe t'shoh 😃 M'thirrin noizy dhe po du me t'njoh,

Noizy - A te kujtohet (Prod. by A-Boom)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/a-te-kujtohet-single/id1182951414 Deezer: www.deezer.com/album/14747208 Spotify: open.spotify.com/album/6CL8l01IJOWdl2JSRrV544 Chorus: A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda? - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa, Rap: 1 Mmm sflasim, Po mendoj per to me 1 foto t'castit, Do sene mi bonte vec per inati, Ose Do foto mi cojke Kur Nuk Ishte vakti, Yeh yeh yeh bonu gati, Per pak jam Tu ardh with that Big body, Freak in bed but she so classy, Dhe Kur zgjohet ne mengjes sho krejt parajsen, Mmmmm skam fjal, Gjuhem siper saj sikur Jam kanibal, E vetmja gjo qe mthot tlutna MOS u nal babe, O yeh she love it when I hit from behind yeh, ---- Ku me dit Ca esht tu bo tash!? A thu noshta mendon Se Ca jam tu bo un tash? - Por nese shihemi prap? A mkishe fol nese shihemi prap? Chorus: A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda? - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa, Rap 2: You fine girl Por nuk je mo mine girl, E vetmja gje qe un kam tash, Kujtimet tona qe i lam pas, A t'kujtohet kur thojshim nuk do ndana, Edhe sikur t'bohet bashk dielli dhe hona, Edhe sikur t'folnin keq ne do forcona, Ja Ku jemi sot dhe Kurr ne nuk degjona, Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti, Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit, Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka, Krejt ata qe na kan inatin po Gzohen tu pa, A mund ta ndrrojm a jo tia nisim krejt nga 1, kthejm faqen tjeter an dhe t'harrojm gjithcka, M'fal a bon me t'fol Po m'vjen mir qe t'shoh 😃 M'thirrin noizy dhe po du me t'njoh,

Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/midis-tirone-single/id1172993847 Deezer: www.deezer.com/album/14470436 Spotify: open.spotify.com/album/4hNxLmbVjsu01rDxUyK4mV Rap:1 I spit 16 Cunat thojn that's hard ropt, Tjeter Nivel you should call me galardo, femren so fly ti smunesh me pa to, My bitches are bad my brudaz move largo Fuck all the haters we doing it mad do You get bitches I couldn't care for 😜 Kom rrethin e gjon Ti Nuk mundesh me Mpa mu, Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU Kam njerz rreth meje Qe qeshin rraaaall Jo se Jan t'merzitshem thjesht qeshin rrall, Kom njerz rreth meje Qe I Kam per mall, Jo se tjert si du Por kto I Kam per mall, Levizjet e Mija Ju Kurr smund I kapni, Jo per naj gjo Por ktu dihet sahati, Lidhjet e forta thojn illuminati, Jo jom pidh some shok Pse t'vjen inati, U oooo inati ty Po tvjen U oooo inati ty Po tvjen, Se jam chorus: Midis tirone qish bone mo plako, Midis tirone qish bone mo plako, Nuk Ka kufi kur jam me gocat dhe kur jam me nacot, Rap:2 Midis Milanos qish bone mo nona, Thash midis zurich qysh bone mo nona, Zemra Ka qef me nejt me kampiona, Zemra Ka qef me nejt me kampiona, Bari Po dridhet po nizet Po paset Po kurgjo spo shihet, Zemra Po vjen Po knaqet po laget dhe n'fund ajo... Mos na testoni se Jena rrebela, Mos na testoni se Jena rrebela, Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur na erdhem mrena, Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur ne erdhem mrena, I would hate me too if I wasn't me, Coz none of them can ever do it like me, I probably be jealous and all that shit, Coz I came from nothing and now I'm living life big, Bang em,

Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/midis-tirone-single/id1172993847 Deezer: www.deezer.com/album/14470436 Spotify: open.spotify.com/album/4hNxLmbVjsu01rDxUyK4mV Rap:1 I spit 16 Cunat thojn that's hard ropt, Tjeter Nivel you should call me galardo, femren so fly ti smunesh me pa to, My bitches are bad my brudaz move largo Fuck all the haters we doing it mad do You get bitches I couldn't care for 😜 Kom rrethin e gjon Ti Nuk mundesh me Mpa mu, Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU Kam njerz rreth meje Qe qeshin rraaaall Jo se Jan t'merzitshem thjesht qeshin rrall, Kom njerz rreth meje Qe I Kam per mall, Jo se tjert si du Por kto I Kam per mall, Levizjet e Mija Ju Kurr smund I kapni, Jo per naj gjo Por ktu dihet sahati, Lidhjet e forta thojn illuminati, Jo jom pidh some shok Pse t'vjen inati, U oooo inati ty Po tvjen U oooo inati ty Po tvjen, Se jam chorus: Midis tirone qish bone mo plako, Midis tirone qish bone mo plako, Nuk Ka kufi kur jam me gocat dhe kur jam me nacot, Rap:2 Midis Milanos qish bone mo nona, Thash midis zurich qysh bone mo nona, Zemra Ka qef me nejt me kampiona, Zemra Ka qef me nejt me kampiona, Bari Po dridhet po nizet Po paset Po kurgjo spo shihet, Zemra Po vjen Po knaqet po laget dhe n'fund ajo... Mos na testoni se Jena rrebela, Mos na testoni se Jena rrebela, Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur na erdhem mrena, Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur ne erdhem mrena, I would hate me too if I wasn't me, Coz none of them can ever do it like me, I probably be jealous and all that shit, Coz I came from nothing and now I'm living life big, Bang em,

Noizy ft Duda, Varrosi & Lil Koli - Ilaçi Jot (Mixtape)

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft Duda, Varrosi & Lil Koli - Ilaçi Jot (Mixtape)

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Akkurat - Bleib auf dem Boden (Prod. By A-Boom)

 TITEL : Akkurat - Bleib auf dem Boden (Prod. By A-Boom) ► BESCHREIBUNG Akkurat mit seiner zweiten videoauskopplung „Bleib auf dem Boden“ aus dem bald erscheinendem Debut Album “FILMRISS“ Produziert von A-Boom Demnächst überall erhältlich! AKKURAT SOCIALMEDIA: Facebook ► facebook.com/AkkuratOffic... Instagram ► instagram.com/akkurat_off... Twittter ► twitter.com/AkkuratOfficial Snapchat ► akkurat_otr CH-me ► ch-me.org/utitle-AkkuratO... A-BOOM SOCIALMEDIA: Facebook ► facebook.com/Djaboomofficial Instagram ► instagram.com/djaboom/ Snapchat ► djaboom CH-me ► ch-me.org/utitle-boomonda... Studio GS Records Mastering Skiller ► gsrecords.com/ Video by AtlazFilms ► facebook.com/atlazfilms Kontakt ► djaboom@me.com ► akkuratofficial@gmail.com © Copyright by A-Boom & Akkurat

Akkurat - Bleib auf dem Boden (Prod. By A-Boom)

 Před 3 lety

 TITEL : Akkurat - Bleib auf dem Boden (Prod. By A-Boom) ► BESCHREIBUNG Akkurat mit seiner zweiten videoauskopplung „Bleib auf dem Boden“ aus dem bald erscheinendem Debut Album “FILMRISS“ Produziert von A-Boom Demnächst überall erhältlich! AKKURAT SOCIALMEDIA: Facebook ► facebook.com/AkkuratOffic... Instagram ► instagram.com/akkurat_off... Twittter ► twitter.com/AkkuratOfficial Snapchat ► akkurat_otr CH-me ► ch-me.org/utitle-AkkuratO... A-BOOM SOCIALMEDIA: Facebook ► facebook.com/Djaboomofficial Instagram ► instagram.com/djaboom/ Snapchat ► djaboom CH-me ► ch-me.org/utitle-boomonda... Studio GS Records Mastering Skiller ► gsrecords.com/ Video by AtlazFilms ► facebook.com/atlazfilms Kontakt ► djaboom@me.com ► akkuratofficial@gmail.com © Copyright by A-Boom & Akkurat

Akkurat - Intro (Prod. by A-Boom)

 TITEL : Akkurat - Intro (Prod. By A-Boom) | AtlazFilms ► BESCHREIBUNG Akkurat mit seiner ersten videoauskopplung „INTRO“ aus dem bald erscheinendem Debut Album “FILMRISS“ Produziert von A-Boom Demnächst überall erhältlich! AKKURAT SOCIALMEDIA: Facebook ► facebook.com/AkkuratOfficial/ Instagram ► instagram.com/akkurat_official/ Twittter ► twitter.com/AkkuratOfficial Snapchat ► akkurat_otr CH-me ► ch-me.org/utitle-AkkuratOfficial A-BOOM SOCIALMEDIA: Facebook ► facebook.com/Djaboomofficial Instagram ► instagram.com/djaboom/ Snapchat ► djaboom CH-me ► ch-me.org/utitle-boomondaproduction Studio GS Records Mastering Skiller ► gsrecords.com/ Video by AtlazFilms ► facebook.com/atlazfilms Kontakt ► djaboom@me.com ► akkuratofficial@gmail.com © Copyright by A-Boom & Akkurat

Akkurat - Intro (Prod. by A-Boom)

 Před 3 lety

 TITEL : Akkurat - Intro (Prod. By A-Boom) | AtlazFilms ► BESCHREIBUNG Akkurat mit seiner ersten videoauskopplung „INTRO“ aus dem bald erscheinendem Debut Album “FILMRISS“ Produziert von A-Boom Demnächst überall erhältlich! AKKURAT SOCIALMEDIA: Facebook ► facebook.com/AkkuratOfficial/ Instagram ► instagram.com/akkurat_official/ Twittter ► twitter.com/AkkuratOfficial Snapchat ► akkurat_otr CH-me ► ch-me.org/utitle-AkkuratOfficial A-BOOM SOCIALMEDIA: Facebook ► facebook.com/Djaboomofficial Instagram ► instagram.com/djaboom/ Snapchat ► djaboom CH-me ► ch-me.org/utitle-boomondaproduction Studio GS Records Mastering Skiller ► gsrecords.com/ Video by AtlazFilms ► facebook.com/atlazfilms Kontakt ► djaboom@me.com ► akkuratofficial@gmail.com © Copyright by A-Boom & Akkurat

Noizy ft. Çiljeta - Me shum se dollar (Official Video HD)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/me-shum-se-dollar-feat.-ciljeta/id1150017786?i=1150018069 Spotify: open.spotify.com/track/6TYm7IBjVijXfKgn1DoXm0 Deezer: www.deezer.com/album/13698052

Noizy ft. Çiljeta - Me shum se dollar (Official Video HD)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/me-shum-se-dollar-feat.-ciljeta/id1150017786?i=1150018069 Spotify: open.spotify.com/track/6TYm7IBjVijXfKgn1DoXm0 Deezer: www.deezer.com/album/13698052

Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu (Official Video HD)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/pa-mu-feat.-elgit-doda/id1150018901?i=1150019096 Spotify: open.spotify.com/track/3OlTDJmv09BSkziDMn12ud Deezer: www.deezer.com/album/13698050

Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu (Official Video HD)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/pa-mu-feat.-elgit-doda/id1150018901?i=1150019096 Spotify: open.spotify.com/track/3OlTDJmv09BSkziDMn12ud Deezer: www.deezer.com/album/13698050

Noizy - Street Fight 7

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 7

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 3

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 3

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 4

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 4

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 2

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 2

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy vs Colin Wibly - Street Fight 1

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy vs Colin Wibly - Street Fight 1

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 5

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Street Fight 5

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - The baddest (Prod. by A-Boom)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/the-baddest/id1119622761?i=1119622979 Spotify: open.spotify.com/track/3hvEv0OkVTmtrTcj0n0jdd Deezer: www.deezer.com/album/13142096 Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest, Erdha prej nentoke drejt n'siperfaqe, Si bomb automike shpertheva moj naqe, Tash ka vec heshtje njerz plot me smundje, Nga muzika jon ne momentin Kur e l'çum ne, Kta rreperat tjer Jan tu vujt Nga provoja? Une me buzqeshje Ju thom mbani pasojat, Boj kataklisma Sa Her qes albume, Tan shqiptarin Jena Grupi ma I kerkum ne, Smundesh me e pa atehere quje veten qorr, Se suksesi esht I Joni otr deri n'vorr, Jeni krejt te klonum Ju kopjoni njoni tjetrin, Kurse ne? Na bojna hite ne prandaj na thirrin mbretrit, 1 minut heshtje per kta rrepera lecke, Ju rrezoj Nga skena si gjethet kur bin mbas vjeshte, Chorus: Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest. Kta harrun ca bona zdi a Po t'kujtona, Jom pak ma ndryshe por I njejti si fillova, Vrrullin smund ma ndalin - Kush t'ma nali vrrullin? Gazin deri n'fyt kta ma njofin trunin, Nihet zhurma prej larg when I come through, King Zin vjen ktu tell me what you gone do, Anyways fam mos mboni kot zhurm, Bring any man you want any1 you want to, Po, po dehesh, Mos fol shum Se Po vrehesh, Se Po thu dicka pra hiri dhe pastaj Nuk I dihet, Shakat e teprume - muhabete t'konsumume, Skam kohe per me harxhu Se kohen e Kam shum te cmume, Chorus: Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest. One time for the real dons, One time for the real bitches, One time for my whole city, Ima get it Ima get it, Oh god domethon, Haj shpejt dhe flej pak, Punoj shum smundesh mem kap, Cunat Cunat Jan on the grind 24/7, nese Cunat skan perfitime? Cunat s'flejn rehat, Zdu pak du shum du qaq shum Sa ti Nuk Mund, Du Se Kam rrethin e gjon dhe t'rrethit krejt um dun, On a hustle mode Se Kshu kerkon sistemi? I hustle hard por Kundra sistemit, Jam Siper benzin ose Siper shtetit, Ti m'kerkon n'tok une jam Siper qytet, Like fuck a hater see you later, Skam kohe per Ju Se mendjen e Kam te paper, Money team, Chorus: Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest.

Noizy - The baddest (Prod. by A-Boom)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/the-baddest/id1119622761?i=1119622979 Spotify: open.spotify.com/track/3hvEv0OkVTmtrTcj0n0jdd Deezer: www.deezer.com/album/13142096 Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest, Erdha prej nentoke drejt n'siperfaqe, Si bomb automike shpertheva moj naqe, Tash ka vec heshtje njerz plot me smundje, Nga muzika jon ne momentin Kur e l'çum ne, Kta rreperat tjer Jan tu vujt Nga provoja? Une me buzqeshje Ju thom mbani pasojat, Boj kataklisma Sa Her qes albume, Tan shqiptarin Jena Grupi ma I kerkum ne, Smundesh me e pa atehere quje veten qorr, Se suksesi esht I Joni otr deri n'vorr, Jeni krejt te klonum Ju kopjoni njoni tjetrin, Kurse ne? Na bojna hite ne prandaj na thirrin mbretrit, 1 minut heshtje per kta rrepera lecke, Ju rrezoj Nga skena si gjethet kur bin mbas vjeshte, Chorus: Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest. Kta harrun ca bona zdi a Po t'kujtona, Jom pak ma ndryshe por I njejti si fillova, Vrrullin smund ma ndalin - Kush t'ma nali vrrullin? Gazin deri n'fyt kta ma njofin trunin, Nihet zhurma prej larg when I come through, King Zin vjen ktu tell me what you gone do, Anyways fam mos mboni kot zhurm, Bring any man you want any1 you want to, Po, po dehesh, Mos fol shum Se Po vrehesh, Se Po thu dicka pra hiri dhe pastaj Nuk I dihet, Shakat e teprume - muhabete t'konsumume, Skam kohe per me harxhu Se kohen e Kam shum te cmume, Chorus: Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest. One time for the real dons, One time for the real bitches, One time for my whole city, Ima get it Ima get it, Oh god domethon, Haj shpejt dhe flej pak, Punoj shum smundesh mem kap, Cunat Cunat Jan on the grind 24/7, nese Cunat skan perfitime? Cunat s'flejn rehat, Zdu pak du shum du qaq shum Sa ti Nuk Mund, Du Se Kam rrethin e gjon dhe t'rrethit krejt um dun, On a hustle mode Se Kshu kerkon sistemi? I hustle hard por Kundra sistemit, Jam Siper benzin ose Siper shtetit, Ti m'kerkon n'tok une jam Siper qytet, Like fuck a hater see you later, Skam kohe per Ju Se mendjen e Kam te paper, Money team, Chorus: Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest.

Noizy ft. Lil Koli - Flight mode (Prod. by A-Boom)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/flight-mode-feat.-lil-koli/id1119622761?i=1119622976 Spotify: open.spotify.com/track/7INsyzIuzBNzmp0WznsjRF Deezer: www.deezer.com/album/13064038 Lyrics: Po folim tash haptas pa rrena pa maska dhe pa doreza, U Bom gati 10 vjet n'estraden shqiptare dhe prap jena mbretrat, Do erdhen do iken do vin dhe do shkojn? Por ne sna len sedra, On top of the rest on top of the rest kerkush smund na prek na, Karikatura do vrromsa vec llapin si grat e kqia, Noizyn a kan ngoj ma shum Se mbajn mu fansat e mi huh? Kuptohet kjo gjo teper e thjesht ti mdon mu me zemer, Ti dhe emrin qe ki? E ki fal meje shok ti Je I nemun, Ka grupe plot sa I perket muzikes por jo t'vertet, Un si dal prej studios jam me shok qe m'rrethojn une jam I njejt, Me kto m'sheh n'sken me kto jam n'rrug me kto jam rrit, Me kto boj qef me kto qaj hallet dit per dit, 1 noiz ka bo nona dytin Ju? Skeni me pa, Nuk ka si un Nuk ka si un nuk ka Nuk ka, Preferoj t'buzqesh ma shum Se me mbajt seriozitetin, Se buzqeshja ime Ju ka bo juve me fol me veti, Chorus: Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight mode, Comentet e juja per mu Jan pa vler kshuqe mos u lodhni, Rujeni zonin Se zoni Ju duhet mos u shteroni, Kapaciteti I juj esht I vogel zdi a mkuptoni, I'm killing I'm killing this rap shit but free my Shqipe doni, Krejt I kom castit krejt I kom t'rastit, Femna dridh bytht sikur zhurma basit, Cunat kan loj cunat s'vin t'flasin, Cunat t'marrin numrin dhe pastaj t'thrrasin, Hym thell slujm slujm lojna, Cunat pershendesin cunat ka londra, Kshu e ka loja ti zdite Ta mora, Venin e par Tash ne e trashigojna, Uh I'm loving it trust me im loving it, E boj 1 hit Edhe Neser I double it, Kam ritem Edhe poetry, Ma I miri - literally, And I'm out larg prej jush, Ndaci me dit jam nalt prej jush, Ma Mir me dit Se me pas thojn t'urtit? Por ma Mir me pas dhe me dit Cfar me lujt. Chorus: Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight mode, Lil Koli: E kam pa ni anderr Te fluturu E kur ju kam kallxu sum mkan besu Shqipet krejt e din Kur thom Se kam krah Shqipet krejt e din pse jam Otr Pyt kon tdush kush mnjeh vec rrespekt ka E kam bo venin nuk po foli per muzik darg 13 vjec rrugve Rrugve bona shok E tash skapen cunat Naper bot on flight mode Tjeter class' do kujtojn Se Jan hard vec Se spit bars Do menojn Se Jan rrrrug por nuk kan bazz Bare man out der tryna be stars While am tryna get to this money fast Prit pak Been in this game for some years My brudas been Kinging from days This is that Albanian way Ca bone ca bone ma shqipe Na Jena ktu to get paid Fuck all of dese man dat hate All of my shqipes r made Po ti ca bone ca bone ma shqipe Ah Chorus: Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight mode,

Noizy ft. Lil Koli - Flight mode (Prod. by A-Boom)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/flight-mode-feat.-lil-koli/id1119622761?i=1119622976 Spotify: open.spotify.com/track/7INsyzIuzBNzmp0WznsjRF Deezer: www.deezer.com/album/13064038 Lyrics: Po folim tash haptas pa rrena pa maska dhe pa doreza, U Bom gati 10 vjet n'estraden shqiptare dhe prap jena mbretrat, Do erdhen do iken do vin dhe do shkojn? Por ne sna len sedra, On top of the rest on top of the rest kerkush smund na prek na, Karikatura do vrromsa vec llapin si grat e kqia, Noizyn a kan ngoj ma shum Se mbajn mu fansat e mi huh? Kuptohet kjo gjo teper e thjesht ti mdon mu me zemer, Ti dhe emrin qe ki? E ki fal meje shok ti Je I nemun, Ka grupe plot sa I perket muzikes por jo t'vertet, Un si dal prej studios jam me shok qe m'rrethojn une jam I njejt, Me kto m'sheh n'sken me kto jam n'rrug me kto jam rrit, Me kto boj qef me kto qaj hallet dit per dit, 1 noiz ka bo nona dytin Ju? Skeni me pa, Nuk ka si un Nuk ka si un nuk ka Nuk ka, Preferoj t'buzqesh ma shum Se me mbajt seriozitetin, Se buzqeshja ime Ju ka bo juve me fol me veti, Chorus: Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight mode, Comentet e juja per mu Jan pa vler kshuqe mos u lodhni, Rujeni zonin Se zoni Ju duhet mos u shteroni, Kapaciteti I juj esht I vogel zdi a mkuptoni, I'm killing I'm killing this rap shit but free my Shqipe doni, Krejt I kom castit krejt I kom t'rastit, Femna dridh bytht sikur zhurma basit, Cunat kan loj cunat s'vin t'flasin, Cunat t'marrin numrin dhe pastaj t'thrrasin, Hym thell slujm slujm lojna, Cunat pershendesin cunat ka londra, Kshu e ka loja ti zdite Ta mora, Venin e par Tash ne e trashigojna, Uh I'm loving it trust me im loving it, E boj 1 hit Edhe Neser I double it, Kam ritem Edhe poetry, Ma I miri - literally, And I'm out larg prej jush, Ndaci me dit jam nalt prej jush, Ma Mir me dit Se me pas thojn t'urtit? Por ma Mir me pas dhe me dit Cfar me lujt. Chorus: Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight mode, Lil Koli: E kam pa ni anderr Te fluturu E kur ju kam kallxu sum mkan besu Shqipet krejt e din Kur thom Se kam krah Shqipet krejt e din pse jam Otr Pyt kon tdush kush mnjeh vec rrespekt ka E kam bo venin nuk po foli per muzik darg 13 vjec rrugve Rrugve bona shok E tash skapen cunat Naper bot on flight mode Tjeter class' do kujtojn Se Jan hard vec Se spit bars Do menojn Se Jan rrrrug por nuk kan bazz Bare man out der tryna be stars While am tryna get to this money fast Prit pak Been in this game for some years My brudas been Kinging from days This is that Albanian way Ca bone ca bone ma shqipe Na Jena ktu to get paid Fuck all of dese man dat hate All of my shqipes r made Po ti ca bone ca bone ma shqipe Ah Chorus: Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Girl wanna come and hola at me Coz she know that me a fly boy, Flight - flight mode Tash Po du me nejt vec flight mode, Boy wanna come talk shit at me then send that boy on flight mode,

Noizy - Ju njoh mir (Prod. by A-Boom)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/ju-njoh-mire/id1119622761?i=1119622970 Spotify: open.spotify.com/track/594Yy5TzJ4wD3NjXJBBHl3 Deezer: www.deezer.com/album/12948490 Lyrics: Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata filmat e juja kishe pi* none? e dini se ju njoh mir 😉 Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt, Erdha me ju zgju se jeni kon fjet, Por dije se nuk o leht, Se zini ktu dhe ktu ka me kon nxet, Plot zerro ju shumzoj me plot zerro, Vec meno ca kam Bo nuk esht kurgjo, Zdu ndihm as nuk du bashkpunim, Vec mduhet 1 beat qe ta kthej n'super hit, Ku jan hup krejt rreperat me bole, Prej rrepit u bon popullore, Komercial komercial komercial, Pervec nesh kallxom kush esht real? Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata lajkat e juja kishe pi* none? Ju e dini se ju njoh mir 😉 So problem - sekreti I jone do te ngelet mes nesh, Se Jeni krejt femna dhe boni si tkeq, Keni rrena vec rrena plasa tu kesh, Kur ta boj me sy so problem rri i qet, Msova si tbohem ma I miri prej krejtve Harrova me msu se qysh mu nal, A ndoshta se un kam per ca me fol? E kta tjert u shterun when I came around, Ka Plot talenta nga goja pa vepra, Plot rrena t'shkrujt naper letraa, Plot bukurosha i zu lemza, - dul e verteta. Kallxom dicka qe ska tboj me party, Kallxom dicka qe ska tboj per femna, Kallxom dicka nga jeta jote, Jeta jote esht e mushme me rrena, Bota juj per muzik esht e vogel, Ju boni rrep ca shifni n'onderr, Dhe krejt ata qe ju besojn ju? Kapaciteti tyne - esht shum i lodhun Ju njoh Mir Ju e din se ju njoh Mir, Me selicin rreper jam taku diqysh dhe ju e dini shum mir,

Noizy - Ju njoh mir (Prod. by A-Boom)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/ju-njoh-mire/id1119622761?i=1119622970 Spotify: open.spotify.com/track/594Yy5TzJ4wD3NjXJBBHl3 Deezer: www.deezer.com/album/12948490 Lyrics: Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata filmat e juja kishe pi* none? e dini se ju njoh mir 😉 Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt, Erdha me ju zgju se jeni kon fjet, Por dije se nuk o leht, Se zini ktu dhe ktu ka me kon nxet, Plot zerro ju shumzoj me plot zerro, Vec meno ca kam Bo nuk esht kurgjo, Zdu ndihm as nuk du bashkpunim, Vec mduhet 1 beat qe ta kthej n'super hit, Ku jan hup krejt rreperat me bole, Prej rrepit u bon popullore, Komercial komercial komercial, Pervec nesh kallxom kush esht real? Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata lajkat e juja kishe pi* none? Ju e dini se ju njoh mir 😉 So problem - sekreti I jone do te ngelet mes nesh, Se Jeni krejt femna dhe boni si tkeq, Keni rrena vec rrena plasa tu kesh, Kur ta boj me sy so problem rri i qet, Msova si tbohem ma I miri prej krejtve Harrova me msu se qysh mu nal, A ndoshta se un kam per ca me fol? E kta tjert u shterun when I came around, Ka Plot talenta nga goja pa vepra, Plot rrena t'shkrujt naper letraa, Plot bukurosha i zu lemza, - dul e verteta. Kallxom dicka qe ska tboj me party, Kallxom dicka qe ska tboj per femna, Kallxom dicka nga jeta jote, Jeta jote esht e mushme me rrena, Bota juj per muzik esht e vogel, Ju boni rrep ca shifni n'onderr, Dhe krejt ata qe ju besojn ju? Kapaciteti tyne - esht shum i lodhun Ju njoh Mir Ju e din se ju njoh Mir, Me selicin rreper jam taku diqysh dhe ju e dini shum mir,

Noizy Tirane Live

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy Tirane Live

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft Varrosi - Shut the place down (Prod. by A-Boom)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/shut-place-down-feat.-varrosi/id1119622761?i=1119622969 Spotify: open.spotify.com/track/2UGwqjo11RAfLmErQKKx7N Deezer: www.deezer.com/album/12948490 Lyrics: Na nuk bojm beef neper internet, Kena klubin plot sikur esht qytet, Femna nkrah tem Ka present, Parja e trash sikur Esht dyshek, Roling and roling and roling, Palosen palosen palosen, akuza akuza akuza pa fund, Na japim cash mbyllim dosjen, Ata mtestojn Por nuk Kam Difekt, Per rrep tjap garanci per jet, Dukem rrug Por jam intelekt, Dukem rrug Por jam intelekt, Dhe ata jo smun e bojn si ne, Kallxom Kush mund e Bon ket si ne, Rralla Esht teper e gjaat Sa nuk dihet se si do hyn mren, -Shishet po vin krejt si tren, - Klubi per pak Ka mu shem, Cunat kan pi qaq shum ish me botin ti shoku kupton? Ca po ndodh ca po ndodh ca po ndodh I love it : Chorus: Smoking that bob Marley, That Gucci and Cavalli, Ska problem per pare aha, Ktu Kam ardh per party Festojm deri sa te zbardhi, Smoking that bob Marley aha aha, We shut the place down. Varrosi rap: Man a walk in and I shut it down No am not skepi but I shit it down Hala jena mbreter still got the crown Fallcot u largun tvertetit su ndan Rrepi per mu shoku sAsht problem Beati pa mu si ti pa oksigjen Normal Asht hit me zinin nrefren Coz we shut it down and we do it again Yea das not me Me u perzi me estraden das not me Di shum gjona boj sikur nuk Di Na I ngulim u I firmosni Na nuk kerkoj falje Ca e thom e thom me dashje Ndryshoni rrugen mos tboj perplasje Man to hevy Tnxjerr prej autostrade Otr we rrolling Suksesin PO e korrim Ajo do me e majt secret SE e ka ngju lil kolin Ajo PO vjen ke une every time I come around SE Kur erdhi ke hoteli U know I shut it down

Noizy ft Varrosi - Shut the place down (Prod. by A-Boom)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/shut-place-down-feat.-varrosi/id1119622761?i=1119622969 Spotify: open.spotify.com/track/2UGwqjo11RAfLmErQKKx7N Deezer: www.deezer.com/album/12948490 Lyrics: Na nuk bojm beef neper internet, Kena klubin plot sikur esht qytet, Femna nkrah tem Ka present, Parja e trash sikur Esht dyshek, Roling and roling and roling, Palosen palosen palosen, akuza akuza akuza pa fund, Na japim cash mbyllim dosjen, Ata mtestojn Por nuk Kam Difekt, Per rrep tjap garanci per jet, Dukem rrug Por jam intelekt, Dukem rrug Por jam intelekt, Dhe ata jo smun e bojn si ne, Kallxom Kush mund e Bon ket si ne, Rralla Esht teper e gjaat Sa nuk dihet se si do hyn mren, -Shishet po vin krejt si tren, - Klubi per pak Ka mu shem, Cunat kan pi qaq shum ish me botin ti shoku kupton? Ca po ndodh ca po ndodh ca po ndodh I love it : Chorus: Smoking that bob Marley, That Gucci and Cavalli, Ska problem per pare aha, Ktu Kam ardh per party Festojm deri sa te zbardhi, Smoking that bob Marley aha aha, We shut the place down. Varrosi rap: Man a walk in and I shut it down No am not skepi but I shit it down Hala jena mbreter still got the crown Fallcot u largun tvertetit su ndan Rrepi per mu shoku sAsht problem Beati pa mu si ti pa oksigjen Normal Asht hit me zinin nrefren Coz we shut it down and we do it again Yea das not me Me u perzi me estraden das not me Di shum gjona boj sikur nuk Di Na I ngulim u I firmosni Na nuk kerkoj falje Ca e thom e thom me dashje Ndryshoni rrugen mos tboj perplasje Man to hevy Tnxjerr prej autostrade Otr we rrolling Suksesin PO e korrim Ajo do me e majt secret SE e ka ngju lil kolin Ajo PO vjen ke une every time I come around SE Kur erdhi ke hoteli U know I shut it down

Noizy - Not gonna talk (Prod. by A-Boom)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/not-gonna-talk/id1119622761?i=1119622780 Spotify: open.spotify.com/track/6eJcYUG0IbVc0knQRC7gGY Deezer: www.deezer.com/album/12934184 Lyrics: Shqipe nuk t'folim vim Ta bojm zborin, Plumat fishkellejn sikur te filmi zori, Thu Se don beef ua servojm ku doni, Shqipe ku Ta doni vec hapni gojen folni, Ju nuk boni sherr Ju vec boni chiti chat, Ju pini redbulla Dhe mendoni Se keni krah, Jeta juj fush me lule na e kthejna fushen lule, Nese gjendja shkon krize thirri cunat mbrojn punen, Kena flakes kena birds kena kode for work, Di me t'gjet Shko Ku dush Ima hit where it hurts, Kena kena flakes kena birds kena kode for work, Di me t'gjet Shko Ku dush Ima hit where it hurts, CHORUS: Nah not gona talk no we - not gona talk, If you Gona call for beef no - not gona talk, Nah not gona talk no - we not gona talk, If you Gona call for beef we not gona talk, No not gona talk no - straight to war, I no you don't really want it? Shut your mouth, no not gona talk no we not gona talk, If you gona call for beef no - not gona talk, Rap ll: Ke pare? I'm with it, Business talk? I'm in it, Make money? Infinit, Por nese lyp sherr? Nonen n'bir p**** E boj ver mes dimrit, Na punojm shqipe ya just chilling, Sheh shtremt? Fuck ur feeings, Ke Dicka me thon thuje para ftyres, 32 rounds - fol keq you get hit 32 rounds, Kto djemt zdin me lujt sylla mbyllash, Por din ti mbyllin syt Dhe kerkojn vetem cash, CHORUS: Nah not gona talk no we - not gona talk, If you Gona call for beef no - not gona talk, Nah not gona talk no - we not gona talk, If you Gona call for beef we not gona talk, No not gona talk no - straight to war, I no you don't really want it? Shut your mouth, no not gona talk no we not gona talk, If you gona call for beef no - not gona talk, Rap lll: Million - aiming at billion, Kjo nuk esht Loj esht rrug - Mission, -- O e boj o vdes, Ca Kam thon deri sot esht e vertet, I bona krejt nga rruga n'sken, Mdetyro t'vi skena n'rrug, Kom qen aty shoki deri Sa jam regj, Cifti jot Ka dicka mem tregu? Skom Shok t'ri n'grup n'rrethin tim ska katrrora, 1 nga me Bon sherr tjert e din Sa esht ora, Mwah puthe familjen goodbye, Mwah puthe mamin goodbye

Noizy - Not gonna talk (Prod. by A-Boom)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/not-gonna-talk/id1119622761?i=1119622780 Spotify: open.spotify.com/track/6eJcYUG0IbVc0knQRC7gGY Deezer: www.deezer.com/album/12934184 Lyrics: Shqipe nuk t'folim vim Ta bojm zborin, Plumat fishkellejn sikur te filmi zori, Thu Se don beef ua servojm ku doni, Shqipe ku Ta doni vec hapni gojen folni, Ju nuk boni sherr Ju vec boni chiti chat, Ju pini redbulla Dhe mendoni Se keni krah, Jeta juj fush me lule na e kthejna fushen lule, Nese gjendja shkon krize thirri cunat mbrojn punen, Kena flakes kena birds kena kode for work, Di me t'gjet Shko Ku dush Ima hit where it hurts, Kena kena flakes kena birds kena kode for work, Di me t'gjet Shko Ku dush Ima hit where it hurts, CHORUS: Nah not gona talk no we - not gona talk, If you Gona call for beef no - not gona talk, Nah not gona talk no - we not gona talk, If you Gona call for beef we not gona talk, No not gona talk no - straight to war, I no you don't really want it? Shut your mouth, no not gona talk no we not gona talk, If you gona call for beef no - not gona talk, Rap ll: Ke pare? I'm with it, Business talk? I'm in it, Make money? Infinit, Por nese lyp sherr? Nonen n'bir p**** E boj ver mes dimrit, Na punojm shqipe ya just chilling, Sheh shtremt? Fuck ur feeings, Ke Dicka me thon thuje para ftyres, 32 rounds - fol keq you get hit 32 rounds, Kto djemt zdin me lujt sylla mbyllash, Por din ti mbyllin syt Dhe kerkojn vetem cash, CHORUS: Nah not gona talk no we - not gona talk, If you Gona call for beef no - not gona talk, Nah not gona talk no - we not gona talk, If you Gona call for beef we not gona talk, No not gona talk no - straight to war, I no you don't really want it? Shut your mouth, no not gona talk no we not gona talk, If you gona call for beef no - not gona talk, Rap lll: Million - aiming at billion, Kjo nuk esht Loj esht rrug - Mission, -- O e boj o vdes, Ca Kam thon deri sot esht e vertet, I bona krejt nga rruga n'sken, Mdetyro t'vi skena n'rrug, Kom qen aty shoki deri Sa jam regj, Cifti jot Ka dicka mem tregu? Skom Shok t'ri n'grup n'rrethin tim ska katrrora, 1 nga me Bon sherr tjert e din Sa esht ora, Mwah puthe familjen goodbye, Mwah puthe mamin goodbye

Noizy - Grande (Prod. by A-Boom)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/grande/id1119622761?i=1119622776 Spotify: open.spotify.com/track/47Eq5KlPvIbVBLbYX2y4vm Deezer: www.deezer.com/album/12934174 Noizy Rap l: Njifem si I pari, Erdha me ferrari, Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari, Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta, Shokt smun mi prek - Se shokt I Kam krejt cuba, ndezi puron si Kur nkuba, Eci vec me tufa, Mos kalo ka terri se Jan cunat me kapuca, Statusin smund ma mrrin kta, Vec se I bojn do rrima, E kalumja ime ktyne Ju duket sikur nfilma, Skena dashni per Ju chi chi man, Skena dashni per Ju bitchy man, Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man, Jam zon private - privat jet, Kta mlypin ntok? Une jam te ret, Kur mbojn si tfort a Ku Ku me det, Kta Po lypin pun? And I'm the chef, Chorus: Grande - bitch you looking at a star call me Grande, 24 plus 7 I am grinding, Grupin tem grupin tem thirre grande, Sille kan dush coz Ima bun dem, Grande - nuk boj kong por boj vepra call me Grande, 24 plus 7 I am grinding, Grupin tem grupin tem thirre grande, Sille kan dush coz Ima bun dem, Noizy Rap ll: Ju Munoni me bo karrier ndersa une jam kthy ne brand, Un nuk e djeki moden permas mu moda m'djek cdo hap, Nese Ti Nuk Ke ni per ne do te thot Qe nuk Ke ec me kohen, Normal ti Ke ni per ne Dhe normal ti e din ca bohet, Kom fansat e flakt grupin e flakt, Biles dhe inaxhit I Kam te flakt, Xhepat e mushem Jan plot e per plot, Sa po derdhen per toke per toke per tok, Cunat hyn mren - nihet prezenca qe dikush Po vjen, Cunat dun ven - silli do Shishe se femnat Po dehen Sonte nuk flejm, Nisna per Plazh masi Ta djegim me 30 vet, Me 30 vet, porosisin 10 Shishe Dhe hapin 2, Kta e bojn per pordh kta e bojn per sy, Na kur jena nclub e bojm me ra shi, And we smoke that ganja up in the VIP

Noizy - Grande (Prod. by A-Boom)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: instagram.com/noizy/ iTunes: itunes.apple.com/us/album/grande/id1119622761?i=1119622776 Spotify: open.spotify.com/track/47Eq5KlPvIbVBLbYX2y4vm Deezer: www.deezer.com/album/12934174 Noizy Rap l: Njifem si I pari, Erdha me ferrari, Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari, Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta, Shokt smun mi prek - Se shokt I Kam krejt cuba, ndezi puron si Kur nkuba, Eci vec me tufa, Mos kalo ka terri se Jan cunat me kapuca, Statusin smund ma mrrin kta, Vec se I bojn do rrima, E kalumja ime ktyne Ju duket sikur nfilma, Skena dashni per Ju chi chi man, Skena dashni per Ju bitchy man, Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man, Jam zon private - privat jet, Kta mlypin ntok? Une jam te ret, Kur mbojn si tfort a Ku Ku me det, Kta Po lypin pun? And I'm the chef, Chorus: Grande - bitch you looking at a star call me Grande, 24 plus 7 I am grinding, Grupin tem grupin tem thirre grande, Sille kan dush coz Ima bun dem, Grande - nuk boj kong por boj vepra call me Grande, 24 plus 7 I am grinding, Grupin tem grupin tem thirre grande, Sille kan dush coz Ima bun dem, Noizy Rap ll: Ju Munoni me bo karrier ndersa une jam kthy ne brand, Un nuk e djeki moden permas mu moda m'djek cdo hap, Nese Ti Nuk Ke ni per ne do te thot Qe nuk Ke ec me kohen, Normal ti Ke ni per ne Dhe normal ti e din ca bohet, Kom fansat e flakt grupin e flakt, Biles dhe inaxhit I Kam te flakt, Xhepat e mushem Jan plot e per plot, Sa po derdhen per toke per toke per tok, Cunat hyn mren - nihet prezenca qe dikush Po vjen, Cunat dun ven - silli do Shishe se femnat Po dehen Sonte nuk flejm, Nisna per Plazh masi Ta djegim me 30 vet, Me 30 vet, porosisin 10 Shishe Dhe hapin 2, Kta e bojn per pordh kta e bojn per sy, Na kur jena nclub e bojm me ra shi, And we smoke that ganja up in the VIP

Rimz - Barz  (Tower Block Dreams) Mixtape

 Instagram: instagram.com/noizy/

Rimz - Barz (Tower Block Dreams) Mixtape

 Před 3 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Varrosi & LilKoli Cmendin Tiranen (Special Guest Noizy)

 Facebook: facebook.com/ArkivaShqip Instagram: instagram.com/noizy/

Varrosi & LilKoli Cmendin Tiranen (Special Guest Noizy)

 Před 3 lety

 Facebook: facebook.com/ArkivaShqip Instagram: instagram.com/noizy/

Ciljeta ft. Lil Koli & Filloreta - Big Booty (Official Video HD)

 Instagram: instagram.com/noizy/

Ciljeta ft. Lil Koli & Filloreta - Big Booty (Official Video HD)

 Před 4 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - LIVE

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - LIVE

 Před 4 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Number One (Prod. by A-Boom)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics: Noizy rap1: S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo, Grupet Tjera shkojn e vin shok Na kem ardh me nejt gjithnon, Bang bang bang deri Sa t'shterohet, Sonte jam Bo dras Edhe mendja nuk em lodhet, Ca ca ca ca ke qe shef ashtu? Jeta ime boj ca du sonte kam mu Bo dru, Kam pare n'xhep kurr nuk mbaj kulet, Topi aq I madh sa qe nuk kam Ku e mcef, Fuck it ca Po shef I ball se kam qef, I ball se I can fucking ball are you death, Ke ngju un kam sukses don mem pa hajd nkocert, Volumin n'maksimum Aboom on the set, Turmat m'vin permas krejt durt nalt. Makinat jan gati like gaz gaz gaz, Shpejtsi maksimum adrenalina krejt nkulm, Kur cunat jan n'sken digjet veni bohet shkrum, Kta krejt krejt na dojn dhe pse shumica nuk thojn, Por un sja marr per tmadhe sepse zinjon krejt e ngjojn Chorus : Number 1 - still in the building, World wide gang banging, We still in the building Noizy rap 2: Ku ka ma Mir se Kur noizy hyn ktu, Vemendja esht knej Kur noizy Hyn ktu, Kur ka ma Mir Kur noizy Hyn ktu, Atmosfera ndrrohet Kur noizy Hyn ktu, Stili Sa u ndrru - e boj Edhe qishtu, nuk ju doli e para? Haah But Ima kill it Edhe kshu, Its that boy Zin ai Voci Prej dibre, Shum adrenalin KUR je me mu n'sendile, Treshat n'hava perinati inacive, Fuck them for life they know how We do it, How we do it - they know how we do it - how we do it, Chorus : Number 1 - still in the building, World wide gang bang, We still in the building A Po merzitesh se kam ardh? A ke harru se si kam ardh? Tash jam ma nalt se krejt... 😉 hala skam bo Kurgjo, Reputacioni gangsta - arsimin shkolla rruges, I Kam do cuna qe sja kan haberin tutes, Dukna fresh per Cdo dit per cdo nat, Kam Njerz apostafat gati per me Bo mekat, Telefoni ring ring dora plot me bling bling, Nqaft kam 100 makinat jan krejt 100, Ska dyshim OTR number 1 We Money with the team deri sa t'prekin n'tavan Like bye bye bye Ku je Jemi pa? Jena n'stratosfer dhe hala Po shkojm terma, Qellimi im nuk ka pik nuk ka fund, Jam dizajnu per me Bo ca ti nuk Mund,

Noizy - Number One (Prod. by A-Boom)

 Před 4 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics: Noizy rap1: S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo, Grupet Tjera shkojn e vin shok Na kem ardh me nejt gjithnon, Bang bang bang deri Sa t'shterohet, Sonte jam Bo dras Edhe mendja nuk em lodhet, Ca ca ca ca ke qe shef ashtu? Jeta ime boj ca du sonte kam mu Bo dru, Kam pare n'xhep kurr nuk mbaj kulet, Topi aq I madh sa qe nuk kam Ku e mcef, Fuck it ca Po shef I ball se kam qef, I ball se I can fucking ball are you death, Ke ngju un kam sukses don mem pa hajd nkocert, Volumin n'maksimum Aboom on the set, Turmat m'vin permas krejt durt nalt. Makinat jan gati like gaz gaz gaz, Shpejtsi maksimum adrenalina krejt nkulm, Kur cunat jan n'sken digjet veni bohet shkrum, Kta krejt krejt na dojn dhe pse shumica nuk thojn, Por un sja marr per tmadhe sepse zinjon krejt e ngjojn Chorus : Number 1 - still in the building, World wide gang banging, We still in the building Noizy rap 2: Ku ka ma Mir se Kur noizy hyn ktu, Vemendja esht knej Kur noizy Hyn ktu, Kur ka ma Mir Kur noizy Hyn ktu, Atmosfera ndrrohet Kur noizy Hyn ktu, Stili Sa u ndrru - e boj Edhe qishtu, nuk ju doli e para? Haah But Ima kill it Edhe kshu, Its that boy Zin ai Voci Prej dibre, Shum adrenalin KUR je me mu n'sendile, Treshat n'hava perinati inacive, Fuck them for life they know how We do it, How we do it - they know how we do it - how we do it, Chorus : Number 1 - still in the building, World wide gang bang, We still in the building A Po merzitesh se kam ardh? A ke harru se si kam ardh? Tash jam ma nalt se krejt... 😉 hala skam bo Kurgjo, Reputacioni gangsta - arsimin shkolla rruges, I Kam do cuna qe sja kan haberin tutes, Dukna fresh per Cdo dit per cdo nat, Kam Njerz apostafat gati per me Bo mekat, Telefoni ring ring dora plot me bling bling, Nqaft kam 100 makinat jan krejt 100, Ska dyshim OTR number 1 We Money with the team deri sa t'prekin n'tavan Like bye bye bye Ku je Jemi pa? Jena n'stratosfer dhe hala Po shkojm terma, Qellimi im nuk ka pik nuk ka fund, Jam dizajnu per me Bo ca ti nuk Mund,

Ciljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video HD)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real Instagram: instagram.com/noizy/

Ciljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video HD)

 Před 4 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real Instagram: instagram.com/noizy/

Çiljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video Lyrics)

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real Instagram: instagram.com/noizy/ Noizy Rap1 : U bo nje kohe qe nuk jena pa, u bo goxha qekur jena nda Gangsta life, gangsta love, you're my gangsta wife and I'm your gangsta thug Jena rrit te dy bashke, kena qajt, kena qesh te dy bashke Woah, kena shit te dy bashke, paketim transportim te dy bashke Kudo me vete, besoj n'ty me shume se n'vete T'kom shok, shokun e jetes, kur t'njoha ty kom njoh t'verteten Ndoshta s'muj me t'dhon ate qe don por muj me t'dhon ca ki nevoje Si I can be your gentleman, edhe gangsta me pervoje Edhe nese ti do bohesh ylli im, une do kthehem qielli jot Dhe n'rast se ti do m'japesh vetem pak, une do t'jap ty gangsta love Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever Yeah, premtimet mbeten, yeah yeah premtimet mbeten Nese njoni nga do te nderronte jete, ai tjetri do mbyste veten Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever Ciljeta Chorous : Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta Bashke pergjithmone, Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten You're my gangsta love Ata le t'folin, no need to worry Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali Ciljeta Bridge You want all of me, jetojme sikur n'film T'kam ty s'du gje tjeter Ride or die here Sa po m'pelqen my Zin Si ti s'e bon kush tjeter -Noizy&Ciljeta Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever -Noizy Rap2 : Woah, come and ride with us Kto po dojn me na ndal, po s'na ndalin dot No, ca po lodhesh kot S'di gjo, nuk njoh as nuk di kush o You get it, get it destinacionin e fundit Zemer a t'kujtohet destinacioni i fundit Jena te dy bashke, together we get it moving Bonnie and Clyde together ia qesim fundin Ndersa me ty shok, shifna n'kujtime Woah, thash shifna n'kujtime Ta coj nje foto me femnen time Woah, thash me femnen time That gangsta life Ose ma mire ma mire that gangsta love Woah, come and ride with us E nesermja nuk dihet, kshuqe jetojme sot Ciljeta Chorous : Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta Bashke pergjithmone, Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten You're my gangsta love Ata le t'folin, no need to worry Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali Noizy&Ciljeta Ride or Die here Woah, come and ride with us E nesermja nuk dihet kshuqe jetojme sot Ride or Die here Woah, come and ride with us Come and ride with us All I wanted was you, All I wanted was you I don't wanna be in this world without you All I wanted was you, All I wanted was you I don't wanna be in this world without you I don't wanna be in this world without you I don't wanna be in this world without you

Çiljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video Lyrics)

 Před 4 lety

 Facebook: facebook.com/Noizy.Real Instagram: instagram.com/noizy/ Noizy Rap1 : U bo nje kohe qe nuk jena pa, u bo goxha qekur jena nda Gangsta life, gangsta love, you're my gangsta wife and I'm your gangsta thug Jena rrit te dy bashke, kena qajt, kena qesh te dy bashke Woah, kena shit te dy bashke, paketim transportim te dy bashke Kudo me vete, besoj n'ty me shume se n'vete T'kom shok, shokun e jetes, kur t'njoha ty kom njoh t'verteten Ndoshta s'muj me t'dhon ate qe don por muj me t'dhon ca ki nevoje Si I can be your gentleman, edhe gangsta me pervoje Edhe nese ti do bohesh ylli im, une do kthehem qielli jot Dhe n'rast se ti do m'japesh vetem pak, une do t'jap ty gangsta love Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever Yeah, premtimet mbeten, yeah yeah premtimet mbeten Nese njoni nga do te nderronte jete, ai tjetri do mbyste veten Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever Ciljeta Chorous : Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta Bashke pergjithmone, Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten You're my gangsta love Ata le t'folin, no need to worry Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali Ciljeta Bridge You want all of me, jetojme sikur n'film T'kam ty s'du gje tjeter Ride or die here Sa po m'pelqen my Zin Si ti s'e bon kush tjeter -Noizy&Ciljeta Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever -Noizy Rap2 : Woah, come and ride with us Kto po dojn me na ndal, po s'na ndalin dot No, ca po lodhesh kot S'di gjo, nuk njoh as nuk di kush o You get it, get it destinacionin e fundit Zemer a t'kujtohet destinacioni i fundit Jena te dy bashke, together we get it moving Bonnie and Clyde together ia qesim fundin Ndersa me ty shok, shifna n'kujtime Woah, thash shifna n'kujtime Ta coj nje foto me femnen time Woah, thash me femnen time That gangsta life Ose ma mire ma mire that gangsta love Woah, come and ride with us E nesermja nuk dihet, kshuqe jetojme sot Ciljeta Chorous : Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta Bashke pergjithmone, Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten You're my gangsta love Ata le t'folin, no need to worry Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali Noizy&Ciljeta Ride or Die here Woah, come and ride with us E nesermja nuk dihet kshuqe jetojme sot Ride or Die here Woah, come and ride with us Come and ride with us All I wanted was you, All I wanted was you I don't wanna be in this world without you All I wanted was you, All I wanted was you I don't wanna be in this world without you I don't wanna be in this world without you I don't wanna be in this world without you

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

 Před 4 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Turn up my money (Official Video Lyrics)

 Noizy! Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Turn up my money (Official Video Lyrics)

 Před 4 lety

 Noizy! Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Chorus: We got that big body benZo, The whip ain't no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture. Rap: l Big bodies big bodies Mercedes Benz, Nuk ma bleu mami as Babi I bleva vet, Nuk qellova I pasur Po nuk u derzova n'jet, Se dikur ka qen 1 enderr tash i kam ne rrealitet, Ata qe m'njohin krejt e din ca bona, Imazhi I Atij qe nga zerro shkoj ne miliona, Me ne fund kan kuptim gjith ato netet pa Gjum, Tash Ja vleti krejt n'fund tash Ju shoh Kush esht n'fund, Ato Folin per t'kalumen un buzqeshi nga e ardhmja, Ata m'thojn me kujtohet Un Ju them ca kam me bo, Jam I sigurt prandaj kam sukses, -Punova shum t'vi ktu - prandaj ska mo kthes, Small body Porscha ftyren sikur kobra, Osht e zez sterr por nga zoni e njofta, Ku ku ca bojka zemra s'lujka lojna, Kur jam mbi te bona 1 dhe s'ka mo ndoshta, Chorus: We got that big body benZo, The whip ain't no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture. Noizy: Rap ll Small body small body porsche Nine Eleven, Gazin deri n'fund ndjenja sikur me kon Heaven, Dije Se sum sheh dot ti mundesh me ngju vec eren, I'm like brruuuummmm Nuk dihet ikem apo erdhem, - fuck a e Inat G, Ma kan zili buzqeshjen un buqeshi dhe ma Zi, Big money big money clean money dirty money, Ktu ka vec 1 rregull you with me or run from me, - Fuck a inat g shkelqeni aq shum sikur diamanti n'drit, Per Krejt ata qe arriten tu kacafyt, Coni shampanjat n'qiell edhe derdhe para syt, Ora U ka bo me pluhur? - laje me shampanj, N big body Benz that bitch is so fine, Mos em Shih shtremt Se - un Nuk t'kam faj, Se t'gjith Patem qellime n'jet Por un I pata n'maj, Chorus: We got that big body benZo, The whip ain't no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture. Rap: 3 6 point 5 6 point 3 Big body big body A M G, S'esht fabrik makaronash Esht fabrik mercedezash, Kur I sheh t'parkum jasht duken sikur tuf panterash, Ju jeni tuff pederash Si kurva ju vika era, Ju m'tregoni mu per bosa Un tregoj per milionera, Jena real deri n'dhe mos Na bo sikur S'na njeh, Ti ke ngju per Lil Kolin Varrosin shqipe ca the? Young money Don vidi what you want don sticky? Ring ring telephone same number same digits, Them boys want beef? then it's on, Icy Edi-B & Faton. We got Ak's in Shadows Mali G Top dons, Young killers big dealers Escobars & so on. shkojm Thell - Jena Familja Ne Keshtjell. Money money money vec ato Dina me ndjell, Aboom? What bring that magic back, Call up Lil Kido tell him come we make a Banger, Banger banger Hajd ti cmendim krejt kta, Hustle on the road nga e premtja te e premtja.

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

 Před 4 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Chorus: We got that big body benZo, The whip ain't no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture. Rap: l Big bodies big bodies Mercedes Benz, Nuk ma bleu mami as Babi I bleva vet, Nuk qellova I pasur Po nuk u derzova n'jet, Se dikur ka qen 1 enderr tash i kam ne rrealitet, Ata qe m'njohin krejt e din ca bona, Imazhi I Atij qe nga zerro shkoj ne miliona, Me ne fund kan kuptim gjith ato netet pa Gjum, Tash Ja vleti krejt n'fund tash Ju shoh Kush esht n'fund, Ato Folin per t'kalumen un buzqeshi nga e ardhmja, Ata m'thojn me kujtohet Un Ju them ca kam me bo, Jam I sigurt prandaj kam sukses, -Punova shum t'vi ktu - prandaj ska mo kthes, Small body Porscha ftyren sikur kobra, Osht e zez sterr por nga zoni e njofta, Ku ku ca bojka zemra s'lujka lojna, Kur jam mbi te bona 1 dhe s'ka mo ndoshta, Chorus: We got that big body benZo, The whip ain't no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture. Noizy: Rap ll Small body small body porsche Nine Eleven, Gazin deri n'fund ndjenja sikur me kon Heaven, Dije Se sum sheh dot ti mundesh me ngju vec eren, I'm like brruuuummmm Nuk dihet ikem apo erdhem, - fuck a e Inat G, Ma kan zili buzqeshjen un buqeshi dhe ma Zi, Big money big money clean money dirty money, Ktu ka vec 1 rregull you with me or run from me, - Fuck a inat g shkelqeni aq shum sikur diamanti n'drit, Per Krejt ata qe arriten tu kacafyt, Coni shampanjat n'qiell edhe derdhe para syt, Ora U ka bo me pluhur? - laje me shampanj, N big body Benz that bitch is so fine, Mos em Shih shtremt Se - un Nuk t'kam faj, Se t'gjith Patem qellime n'jet Por un I pata n'maj, Chorus: We got that big body benZo, The whip ain't no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture. Rap: 3 6 point 5 6 point 3 Big body big body A M G, S'esht fabrik makaronash Esht fabrik mercedezash, Kur I sheh t'parkum jasht duken sikur tuf panterash, Ju jeni tuff pederash Si kurva ju vika era, Ju m'tregoni mu per bosa Un tregoj per milionera, Jena real deri n'dhe mos Na bo sikur S'na njeh, Ti ke ngju per Lil Kolin Varrosin shqipe ca the? Young money Don vidi what you want don sticky? Ring ring telephone same number same digits, Them boys want beef? then it's on, Icy Edi-B & Faton. We got Ak's in Shadows Mali G Top dons, Young killers big dealers Escobars & so on. shkojm Thell - Jena Familja Ne Keshtjell. Money money money vec ato Dina me ndjell, Aboom? What bring that magic back, Call up Lil Kido tell him come we make a Banger, Banger banger Hajd ti cmendim krejt kta, Hustle on the road nga e premtja te e premtja.

Noizy ft. Altin Sulku - Gipsy Lover (Official Video HD)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Facebook: facebook.com/Noizy.Real

Noizy ft. Altin Sulku - Gipsy Lover (Official Video HD)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Facebook: facebook.com/Noizy.Real

Noizy - Komplet Ca Kam Fol (Prod. by A-Boom)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Produced by : A-Boom Mastering : GsRecords Video by : EmDesign OTR RECORDS 2014

Noizy - Komplet Ca Kam Fol (Prod. by A-Boom)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Produced by : A-Boom Mastering : GsRecords Video by : EmDesign OTR RECORDS 2014

Cls 63 AMG Driftting Tirana

 Cls 63 amg 2014 tirana drift Instagram: instagram.com/noizy/

Cls 63 AMG Driftting Tirana

 Před 5 lety

 Cls 63 amg 2014 tirana drift Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft. Lumi-B, Lil-Koli, Varrosi & Mc Kresha - Take a Picture (Prod. by A-Boom)

 Produced by Dj A-Boom OTR-RECORDS Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft. Lumi-B, Lil-Koli, Varrosi & Mc Kresha - Take a Picture (Prod. by A-Boom)

 Před 5 lety

 Produced by Dj A-Boom OTR-RECORDS Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Betta Den Dem (MIX-TAPE) Riddim

 Instagram: instagram.com/noizy/ LYRICS: When they ask you, You tell 'em, Tell 'em it's O.T.R When you see me shutting down the club, With 20 gyal around me how you like me now, I be in the club with 20 man up tell me how you like me now I said I'm Betta den dem, All of them know I'm Better then them, You see them gyal there need me like oxygen - why? Coz they know I'm Betta den dem, Boni mbrapsh kush po don me hy n'mes, Kush po don me hy n'mes, Hold me back! Kush po don me hy n'mes, Kush po don me hy n'mes, Ne cdo sen qe e boj e boj harder then them, E boj harder then them, Ne cdo kong qe e boj e boj harder then dem, E boj harder then them, Keni fjal keni muhabete kot Keni teori pa fund dhe xhepat I keni bosh, Kllxoju ktyne se deti skalohet nkom, Per kto kolopuca t'vegjel jam kategori e rond, X2 Zini better then them, O I'm better then them, O ye I'm better then them, I said I swear to god fam I'm Better then them, When you see me shutting down the club, With 20 gyal around me how you like me now, I be in the club with 20 man up tell me how you like me now Boni mbrapsh kush po don me hy n'mes, Kush po don me hy n'mes, Hold me back? Kush po don me hy n'mes, Kush po don me hy n'mes, Ne cdo sen qe e boj e boj harder then them, E boj harder then them, Ne cdo kong qe e boj e boj harder then dem, E boj harder then them, I'm a lyrical lyrical master kujt si pelqen ktyne Zemeren ja platsha I'm a lyrical lyrical master ty ste pelqen se Ty zemren ta plasa, Pina ganja hi sikur rasta jeni posht Atje posht un ju pafsha, Pina ganja hi sikur rasta jeni posht Atje posht un ju pafsha Ne cdo sen qe e boj e boj harder then them, E boj harder then them, Ne cdo kong qe e boj e boj harder then dem, E boj harder then them, Rude boy o don't make my gun bust you, O I said don't make me gun bust, Rude boy see I'm really gone bust you, You fuck about and I'm really gone bust, Rude boy o don't make my gun bust you, O I said don't make me gun bust, Rude boy see I'm really gone bust you, You fuck about and I'm really gone bust, Your face - really Gona bust your face, Really gone bust you O yeh I'm really Gona bust O yeh I'm really Gona bust

Noizy - Betta Den Dem (MIX-TAPE) Riddim

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ LYRICS: When they ask you, You tell 'em, Tell 'em it's O.T.R When you see me shutting down the club, With 20 gyal around me how you like me now, I be in the club with 20 man up tell me how you like me now I said I'm Betta den dem, All of them know I'm Better then them, You see them gyal there need me like oxygen - why? Coz they know I'm Betta den dem, Boni mbrapsh kush po don me hy n'mes, Kush po don me hy n'mes, Hold me back! Kush po don me hy n'mes, Kush po don me hy n'mes, Ne cdo sen qe e boj e boj harder then them, E boj harder then them, Ne cdo kong qe e boj e boj harder then dem, E boj harder then them, Keni fjal keni muhabete kot Keni teori pa fund dhe xhepat I keni bosh, Kllxoju ktyne se deti skalohet nkom, Per kto kolopuca t'vegjel jam kategori e rond, X2 Zini better then them, O I'm better then them, O ye I'm better then them, I said I swear to god fam I'm Better then them, When you see me shutting down the club, With 20 gyal around me how you like me now, I be in the club with 20 man up tell me how you like me now Boni mbrapsh kush po don me hy n'mes, Kush po don me hy n'mes, Hold me back? Kush po don me hy n'mes, Kush po don me hy n'mes, Ne cdo sen qe e boj e boj harder then them, E boj harder then them, Ne cdo kong qe e boj e boj harder then dem, E boj harder then them, I'm a lyrical lyrical master kujt si pelqen ktyne Zemeren ja platsha I'm a lyrical lyrical master ty ste pelqen se Ty zemren ta plasa, Pina ganja hi sikur rasta jeni posht Atje posht un ju pafsha, Pina ganja hi sikur rasta jeni posht Atje posht un ju pafsha Ne cdo sen qe e boj e boj harder then them, E boj harder then them, Ne cdo kong qe e boj e boj harder then dem, E boj harder then them, Rude boy o don't make my gun bust you, O I said don't make me gun bust, Rude boy see I'm really gone bust you, You fuck about and I'm really gone bust, Rude boy o don't make my gun bust you, O I said don't make me gun bust, Rude boy see I'm really gone bust you, You fuck about and I'm really gone bust, Your face - really Gona bust your face, Really gone bust you O yeh I'm really Gona bust O yeh I'm really Gona bust

Noizy - Betta Den Dem ( Coming Soon)

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Betta Den Dem ( Coming Soon)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Want It All

 Produced by DURIM KID. Video :EMDESIGN Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Want It All

 Před 5 lety

 Produced by DURIM KID. Video :EMDESIGN Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Looking At You (THE LEADER)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : Em Design Album : THE LEADER OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/Noizy.Real

Noizy - Looking At You (THE LEADER)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : Em Design Album : THE LEADER OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/Noizy.Real

Enca ft Noizy - Ata nuk e din (Prod. by A-Boom x DurimKid)

 Instagram: instagram.com/noizy/ facebook.com/encamusic instagram.com/encahaxhia facebook.com/noizyreal www.thisisnoizy.com soundcloud.com/encamusic/enca-ft-noizy-ata-nuk-e-din#play

Enca ft Noizy - Ata nuk e din (Prod. by A-Boom x DurimKid)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ facebook.com/encamusic instagram.com/encahaxhia facebook.com/noizyreal www.thisisnoizy.com soundcloud.com/encamusic/enca-ft-noizy-ata-nuk-e-din#play

Noizy - T'Lutem Mos U Ndal (THE LEADER)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : Em Design Album : THE LEADER OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/Noizy.Real

Noizy - T'Lutem Mos U Ndal (THE LEADER)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : Em Design Album : THE LEADER OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/Noizy.Real

Noizy - Ganja (Prod. by A-Boom) MIXTAPE

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Ganja (Prod. by A-Boom) MIXTAPE

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

WBO Noizy//Robin Krasniqi - Gunz Up   (Live Performance)

 Instagram: instagram.com/noizy/

WBO Noizy//Robin Krasniqi - Gunz Up (Live Performance)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Boja me dore (Choreography Andi Murra)

 Quest Style Crew Video by: ND Film Pro facebook.com/ndfilmpro Instagram: instagram.com/noizy/ Supporting my people. this is a quick video but in the future i promise that they will work much more with the dance and the video also. Kush deshiron te bej video te tilla me kercim, le te kontakoj ne inbox te kanalit thisisnoizy, dhe staffi kanalit do ta uplodoje videon tuaj ne kanalin e noizyt. flm. thjesht po supportojm shqipet tona qe kan talent. noizy

Noizy - Boja me dore (Choreography Andi Murra)

 Před 5 lety

 Quest Style Crew Video by: ND Film Pro facebook.com/ndfilmpro Instagram: instagram.com/noizy/ Supporting my people. this is a quick video but in the future i promise that they will work much more with the dance and the video also. Kush deshiron te bej video te tilla me kercim, le te kontakoj ne inbox te kanalit thisisnoizy, dhe staffi kanalit do ta uplodoje videon tuaj ne kanalin e noizyt. flm. thjesht po supportojm shqipet tona qe kan talent. noizy

Noizy ft OverLord & Niil-B - Talenti (Official Lyric Video) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : Em Design Album : THE LEADER OTR RECORDS 2014 facebook.com/Noizy.Real

Noizy ft OverLord & Niil-B - Talenti (Official Lyric Video) THE LEADER

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : Em Design Album : THE LEADER OTR RECORDS 2014 facebook.com/Noizy.Real

Noizy - Ke Ngju Per Mu (Prod. by Rvssian)

 BEAT BY RVSSIAN (VIRGINITY - VYBZ KARTEL) (Rvssianhcr Instagram & twitter) Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Mix/Master by : A-Boom Mixtape : The Hardest In The Market OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/NoizyReal Nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen, Po du me t'hanger - deri sa ta hupsh vedijen, Ke ni per mu - n'shtrat jam I sukses'shem, Dhe Kur t'shoh ty bohem hala ma I etshem, N'syt e tu n'syt e tu e shoh gjith vjeshten, Dangerous eyes dangerous jeten, Ja nis tu qesh Kur vazhdon me u desh, Se krejt jam habit Edhe goja mu ka mek, Like Linjat e trupit Si kola, Jam lidh per rreth saj sikur t'jem anakonda, Nope nah nuk ka shpetim, Une jam gjahtar dhe ti - ushqimi Im, Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, ole Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, Chorus: We go get em go em - we be riding together forever what ever the weather, Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, Smund tju flasesh n'telefon sepse un tkam ardh shum afer, I rrshqethet trupi se her ja preki qafen, Ty te du gjith jeten dhe jo vec me kalu naten, Koha esht e cmuar ket qe kena esht speciale, Nese ki besim n'zot besom se kto jan fjal rreale, thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht, Me t'then drejten jam zhgenjy pak qe besova do, Por Kjo zdo t'thot skam n'djenja biles kam ma shum se tjeret, Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era, Jan ndjenjat e Mia t'perzira me emocione, Kur m'kujtohen do momente mkujtohen pozicione, Chorus: We go get em go em - we be riding together forever what ever the weather, Outro Jena vec na - dhe tjer nuk Ka, Me t'thon drejten as zdu ti njoh, Se kur te kam Ty - kam Gjithcka, Ti je bota qe me rrethon,

Noizy - Ke Ngju Per Mu (Prod. by Rvssian)

 Před 5 lety

 BEAT BY RVSSIAN (VIRGINITY - VYBZ KARTEL) (Rvssianhcr Instagram & twitter) Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Mix/Master by : A-Boom Mixtape : The Hardest In The Market OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/NoizyReal Nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen, Po du me t'hanger - deri sa ta hupsh vedijen, Ke ni per mu - n'shtrat jam I sukses'shem, Dhe Kur t'shoh ty bohem hala ma I etshem, N'syt e tu n'syt e tu e shoh gjith vjeshten, Dangerous eyes dangerous jeten, Ja nis tu qesh Kur vazhdon me u desh, Se krejt jam habit Edhe goja mu ka mek, Like Linjat e trupit Si kola, Jam lidh per rreth saj sikur t'jem anakonda, Nope nah nuk ka shpetim, Une jam gjahtar dhe ti - ushqimi Im, Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, ole Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, Chorus: We go get em go em - we be riding together forever what ever the weather, Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, Smund tju flasesh n'telefon sepse un tkam ardh shum afer, I rrshqethet trupi se her ja preki qafen, Ty te du gjith jeten dhe jo vec me kalu naten, Koha esht e cmuar ket qe kena esht speciale, Nese ki besim n'zot besom se kto jan fjal rreale, thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht, Me t'then drejten jam zhgenjy pak qe besova do, Por Kjo zdo t'thot skam n'djenja biles kam ma shum se tjeret, Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era, Jan ndjenjat e Mia t'perzira me emocione, Kur m'kujtohen do momente mkujtohen pozicione, Chorus: We go get em go em - we be riding together forever what ever the weather, Outro Jena vec na - dhe tjer nuk Ka, Me t'thon drejten as zdu ti njoh, Se kur te kam Ty - kam Gjithcka, Ti je bota qe me rrethon,

Noizy - 1 Shans (Prod. by A-Boom) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : A-Boom Video : Em Design Album THE LEADER OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/NoizyReal

Noizy - 1 Shans (Prod. by A-Boom) THE LEADER

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : A-Boom Video : Em Design Album THE LEADER OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/NoizyReal

Noizy ft. Nolian - Sa Shume Te Du (Official Lyric Video-Mixtape)

 Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : Em Design Mixtape : The Hardest In The Market OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/NoizyReal Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy ft. Nolian - Sa Shume Te Du (Official Lyric Video-Mixtape)

 Před 5 lety

 Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : Em Design Mixtape : The Hardest In The Market OTR RECORDS 2014 Facebook : facebook.com/NoizyReal Instagram: instagram.com/noizy/

Orinda ft Noizy - LolliPopa (Official Lyric Video)

 Instagram: instagram.com/noizy/

Orinda ft Noizy - LolliPopa (Official Lyric Video)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Boja Me Dore (Official Lyric Video-Mixtape) (Prod. by A-Boom)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics:NOIZY Prod:A-Boom Video:EM Design OTR RECORDS Mixtape: The Hardest In The Market

Noizy - Boja Me Dore (Official Lyric Video-Mixtape) (Prod. by A-Boom)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics:NOIZY Prod:A-Boom Video:EM Design OTR RECORDS Mixtape: The Hardest In The Market

Noizy - Late Night (Official Lyric Video-Mixtape)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics:NOIZY Video:EM Design OTR RECORDS Mixtape: The Hardest In The Market

Noizy - Late Night (Official Lyric Video-Mixtape)

 Před 5 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics:NOIZY Video:EM Design OTR RECORDS Mixtape: The Hardest In The Market

Noizy - GUNZ UP (REMIX - Bonus Track - THE LEADER)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Remix:A-BOOM Video:EMDESIGN

Noizy - GUNZ UP (REMIX - Bonus Track - THE LEADER)

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Remix:A-BOOM Video:EMDESIGN

Nolian - Tung Tung

 lyrics: Nolian otr produced by : durimkid video producent by : arlind sylaj Instagram: instagram.com/noizy/

Nolian - Tung Tung

 Před 6 lety

 lyrics: Nolian otr produced by : durimkid video producent by : arlind sylaj Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Kur Shprehem (ALBUM THE LEADER)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Prod. by Durimkid

Noizy - Kur Shprehem (ALBUM THE LEADER)

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Prod. by Durimkid

Noizy - Real Talk (Prod.by A-Boom) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ MIX/MASTERED BY DJ-ABOOM @ www.rapcordings.com LYRICS: Jom shum ma I Mir se reputacioni im, shumica krejt ca folin asht thjesht 1 trillim, njerez qe skan besim njerez pa pik kupim, Edhe ca se jam rrepist pse po Bon paragjykim? Kjo nuk ishte rastesi qe kom me miliona fansa, Shumica prej tyre me ndjekin cdo hapa, Vishen sikur un ndoshta folin sikur un, Biles kur shkojn mi pre floket shkojn I prejn sikur un, Por ne syt e tu un ndoshta jam injorant, Jam dikush pa shkoll edhe ndoshta arrogant, Qe Skam edukat dhe nuk sillem mir me njerez, Por ate qe bona un to smund ta bosh Kurr n'jet Kjo shkon per krejt ata qe me vecojn mu nga tjeret, Jam nje soj si ti shqipe thjesht me I eger, Thjesht me I etur dhe kerkoj gjithmon me t'miren, Nese bota m'njeh 1 dit? E bona per shqipnien, Jam rrepist I kohes kam nje stil shum unik, Foli ca kom n'zemer edhe n'zemer t'mes si pik, Ndryshe nga tjeret sepse kurr nuk shtirem, Jam ky qe sheh edhe eci me ma t'miret, OTR prej nga viti 0 1, I rritur n'emigrim tash jam kthy prap n'shpi, Vodha talentin dhe e pruna ne shqipri, Nese un arrita diku besom qe e bon dhe ti, Filozofi? Jo thjesht Behu ti, Fole rrealitetin edhe nese esht I zi, Preokopi? Normal Asgje nuk t'vjen for free, Jeta esht e eger prandaj jena kuq e Zi, Gjak dhe veshtirsi stermundime pa kufi, Mishi mbohet kokrra kur mendoj per ket shqipri, Prandaj e kam merzi qe t'behem si cdo njeri, Rrefuzoj qe tjem si tjerit prandaj mu mkan zili, Esht e vertet qe kam bo disa skandale, Kam fjet dhe me shum femra dhe kjo esht shum rreale, Esht shum normale kam Bo edhe gabime, Por kto sene s'krehasohen kurr me mirsin time, Thjesht kam qen I ri - I ri sikur ti, Cdo njeri ka 1 t'kalume thjesht imja ka fuqi, E imja mbahet mend sepse jam nje gjeni, Ne rast se Ty nuk te pelqen atehere as mu sm'pelqen ti, Synoj aq nalt sa kur shoh posht tutem, Atje bon shum ftoht dhe kurr atje s'futem, Qendroj ktu lart me nje Zemer shum te paster, Nuk jam I varfer por nuk jam as I pasur, Jam shum I thjesht sa Ty nuk ta merr mendja, Kam talent dhe me buron nga zemra, Shum falenderime s'esht nevoja me then emra, Kush esht OTR vec per to m'rreh zemra. 3'shat nat nese je otr, 3'shat n'hava nese je otr

Noizy - Real Talk (Prod.by A-Boom) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ MIX/MASTERED BY DJ-ABOOM @ www.rapcordings.com LYRICS: Jom shum ma I Mir se reputacioni im, shumica krejt ca folin asht thjesht 1 trillim, njerez qe skan besim njerez pa pik kupim, Edhe ca se jam rrepist pse po Bon paragjykim? Kjo nuk ishte rastesi qe kom me miliona fansa, Shumica prej tyre me ndjekin cdo hapa, Vishen sikur un ndoshta folin sikur un, Biles kur shkojn mi pre floket shkojn I prejn sikur un, Por ne syt e tu un ndoshta jam injorant, Jam dikush pa shkoll edhe ndoshta arrogant, Qe Skam edukat dhe nuk sillem mir me njerez, Por ate qe bona un to smund ta bosh Kurr n'jet Kjo shkon per krejt ata qe me vecojn mu nga tjeret, Jam nje soj si ti shqipe thjesht me I eger, Thjesht me I etur dhe kerkoj gjithmon me t'miren, Nese bota m'njeh 1 dit? E bona per shqipnien, Jam rrepist I kohes kam nje stil shum unik, Foli ca kom n'zemer edhe n'zemer t'mes si pik, Ndryshe nga tjeret sepse kurr nuk shtirem, Jam ky qe sheh edhe eci me ma t'miret, OTR prej nga viti 0 1, I rritur n'emigrim tash jam kthy prap n'shpi, Vodha talentin dhe e pruna ne shqipri, Nese un arrita diku besom qe e bon dhe ti, Filozofi? Jo thjesht Behu ti, Fole rrealitetin edhe nese esht I zi, Preokopi? Normal Asgje nuk t'vjen for free, Jeta esht e eger prandaj jena kuq e Zi, Gjak dhe veshtirsi stermundime pa kufi, Mishi mbohet kokrra kur mendoj per ket shqipri, Prandaj e kam merzi qe t'behem si cdo njeri, Rrefuzoj qe tjem si tjerit prandaj mu mkan zili, Esht e vertet qe kam bo disa skandale, Kam fjet dhe me shum femra dhe kjo esht shum rreale, Esht shum normale kam Bo edhe gabime, Por kto sene s'krehasohen kurr me mirsin time, Thjesht kam qen I ri - I ri sikur ti, Cdo njeri ka 1 t'kalume thjesht imja ka fuqi, E imja mbahet mend sepse jam nje gjeni, Ne rast se Ty nuk te pelqen atehere as mu sm'pelqen ti, Synoj aq nalt sa kur shoh posht tutem, Atje bon shum ftoht dhe kurr atje s'futem, Qendroj ktu lart me nje Zemer shum te paster, Nuk jam I varfer por nuk jam as I pasur, Jam shum I thjesht sa Ty nuk ta merr mendja, Kam talent dhe me buron nga zemra, Shum falenderime s'esht nevoja me then emra, Kush esht OTR vec per to m'rreh zemra. 3'shat nat nese je otr, 3'shat n'hava nese je otr

Noizy - Cunat e Nates II (Official Lyric Video-Mixtape)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy LyricVideo : EmDesign

Noizy - Cunat e Nates II (Official Lyric Video-Mixtape)

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy LyricVideo : EmDesign

Noizy ft. Nolian - Dit e Nat (Prod. by A-Boom) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Im the king of dancehall kta krejt e din, cka boj une ti kurr ske ni, bona revolucion ktu ne shqipni, nga tirana nga shkupi ne prishtine Kom pare qaq shum sapo prek ntavan, nuk marrim me qira na i blejna tan, femna qaq shum sikur pruni deti, kushdo qe msheh thot qe ku osht mbreti Lodhu sa dush po knej osht kurora, une jom pitbull ju jeni morra, une jom zjarr ju jeni si bora, sille kon dush ti tregoj sa esht ora Haa Na jena Otr jeta i gjate 1 dit kena mu pa, le ta shofim krejt se ca do ndodhi, kur tmki perball ta dish se nuk t foli ,rrugt folin CHORUS: plot tipa provojn fatin, plot her e njejta story, gjithnje i njejti fund, WE STAND TALL NOLIAN: No1ontherun si mu kon m power Pi shipnis - ka kosova Pesha t'rona zin zin zini Full gazi - sun na zini Otr - tjer sjom tu pa Jo tjer ska - nuk ka ma Bin njo ka njo kta bin njo ka njo kta Bin per toke - bin njo ka njo kta Bojna qa dojna bojna qa dojm vet I kena kejt i kena skom nevoj me t'rrejt Njekna nese mun i she kejt qa po flas Na original ju me vul dulet fallc Kush po don rap - bardh e zi Thuj naten e mir - djemve t'kqi Boom boom - yeah zemra t'rreh Otr - knej - anej ................... No1ontherun si mu kon m power Pi shipnis - ka kosova Pesha t'rona zin zin zini Full gazi - sun na zini Otr - tjer sjom tu pa Jo tjer ska - nuk ka ma Bin njo ka njo kta bin njo ka njo kta Bin per toke - bin njo ka njo kta Bojna qa dojna bojna qa dojm vet I kena kejt i kena skom nevoj me t'rrejt Njekna nese mun i she kejt qa po flas Na original ju me vul dulet fallc Kush po don rap - bardh e zi Thuj naten e mir - djemve t'kqi Boom boom - yeah zemra t'rreh OTR - knej - anej

Noizy ft. Nolian - Dit e Nat (Prod. by A-Boom) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Im the king of dancehall kta krejt e din, cka boj une ti kurr ske ni, bona revolucion ktu ne shqipni, nga tirana nga shkupi ne prishtine Kom pare qaq shum sapo prek ntavan, nuk marrim me qira na i blejna tan, femna qaq shum sikur pruni deti, kushdo qe msheh thot qe ku osht mbreti Lodhu sa dush po knej osht kurora, une jom pitbull ju jeni morra, une jom zjarr ju jeni si bora, sille kon dush ti tregoj sa esht ora Haa Na jena Otr jeta i gjate 1 dit kena mu pa, le ta shofim krejt se ca do ndodhi, kur tmki perball ta dish se nuk t foli ,rrugt folin CHORUS: plot tipa provojn fatin, plot her e njejta story, gjithnje i njejti fund, WE STAND TALL NOLIAN: No1ontherun si mu kon m power Pi shipnis - ka kosova Pesha t'rona zin zin zini Full gazi - sun na zini Otr - tjer sjom tu pa Jo tjer ska - nuk ka ma Bin njo ka njo kta bin njo ka njo kta Bin per toke - bin njo ka njo kta Bojna qa dojna bojna qa dojm vet I kena kejt i kena skom nevoj me t'rrejt Njekna nese mun i she kejt qa po flas Na original ju me vul dulet fallc Kush po don rap - bardh e zi Thuj naten e mir - djemve t'kqi Boom boom - yeah zemra t'rreh Otr - knej - anej ................... No1ontherun si mu kon m power Pi shipnis - ka kosova Pesha t'rona zin zin zini Full gazi - sun na zini Otr - tjer sjom tu pa Jo tjer ska - nuk ka ma Bin njo ka njo kta bin njo ka njo kta Bin per toke - bin njo ka njo kta Bojna qa dojna bojna qa dojm vet I kena kejt i kena skom nevoj me t'rrejt Njekna nese mun i she kejt qa po flas Na original ju me vul dulet fallc Kush po don rap - bardh e zi Thuj naten e mir - djemve t'kqi Boom boom - yeah zemra t'rreh OTR - knej - anej

Noizy - All I Know (Prod. by A-Boom) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Produced by : A-Boom MIX/MASTERED BY DJ-ABOOM @ www.rapcordings.com Lyrics : Noizy Vocals Recorded in GsRecords Video by : EmDesign OTR RECORDS ....................... LYRICS : She said sit back ill perform for ya, She drops it down low like a water fall, all I know she's never done things like this before, I guess she feels good just being around me, I say the rite things just to see her smiling, I take her so high like the highest mountain, Then I bring her down low just to see the sun set, mhmm I can be your best friend, you can tell me anything interesting, mhmm Like how you do that back thing, You move right baby so attractive, yes I love I love the way you wine, you got me staring like I'm hypnotized, Like yeh you do me - do me - do me right, Baby you're so fine you make me feel alive, I think I felt in love with the way she moves, and the way she talks and now I'm so confused, And the way she staring at me like I love you boo, I think I love you to let's let our love on loose She said sit back ill perform for ya, She drops it down low like a water fall, CHORUS: All I know she never done things like this before, All you should know you never had a boy like me before, sit back I'll preform for ya, wine slow for me - slow wine for me She said - sit back I'll preform for ya, wine slow for me - slow wine for me She works that body slow like a porno star, And she goes down low like oh my god, Well I give her what she need all night long, And she tells me that this is her favourite song, So we ride and we ride till the early morning, Oh no it's the early morning, and we ain't gona stop till the break of dawn, Oh now till the break of dawn, Well I guess I really need her and I really really miss her, Every time we are apart my heart just - stops, She reminds of things we used to do we used to do, Oh yes she love it yes she love it when she riding on - top, Words can't explain the way that I feel for you, "slow wine for me" Words can't explain the way that I feel for you, "slow wine for me" CHORUS: All I know she never done things like this before, All you should know you never had a boy like me before, sit back I'll preform for ya, wine slow for me - slow wine for me She said - sit back I'll preform for ya, wine slow for me - slow wine for me BRIDGE: She works dat body slow like a porno star, And she goes down low like oh my god, Well I give her what she need all night long, And she tells me that this is her favorite song, Oh it's her favorite song and it's her favorite song, We be riding all night to her favorite song like, Yeh yeh it's her favorite song

Noizy - All I Know (Prod. by A-Boom) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Produced by : A-Boom MIX/MASTERED BY DJ-ABOOM @ www.rapcordings.com Lyrics : Noizy Vocals Recorded in GsRecords Video by : EmDesign OTR RECORDS ....................... LYRICS : She said sit back ill perform for ya, She drops it down low like a water fall, all I know she's never done things like this before, I guess she feels good just being around me, I say the rite things just to see her smiling, I take her so high like the highest mountain, Then I bring her down low just to see the sun set, mhmm I can be your best friend, you can tell me anything interesting, mhmm Like how you do that back thing, You move right baby so attractive, yes I love I love the way you wine, you got me staring like I'm hypnotized, Like yeh you do me - do me - do me right, Baby you're so fine you make me feel alive, I think I felt in love with the way she moves, and the way she talks and now I'm so confused, And the way she staring at me like I love you boo, I think I love you to let's let our love on loose She said sit back ill perform for ya, She drops it down low like a water fall, CHORUS: All I know she never done things like this before, All you should know you never had a boy like me before, sit back I'll preform for ya, wine slow for me - slow wine for me She said - sit back I'll preform for ya, wine slow for me - slow wine for me She works that body slow like a porno star, And she goes down low like oh my god, Well I give her what she need all night long, And she tells me that this is her favourite song, So we ride and we ride till the early morning, Oh no it's the early morning, and we ain't gona stop till the break of dawn, Oh now till the break of dawn, Well I guess I really need her and I really really miss her, Every time we are apart my heart just - stops, She reminds of things we used to do we used to do, Oh yes she love it yes she love it when she riding on - top, Words can't explain the way that I feel for you, "slow wine for me" Words can't explain the way that I feel for you, "slow wine for me" CHORUS: All I know she never done things like this before, All you should know you never had a boy like me before, sit back I'll preform for ya, wine slow for me - slow wine for me She said - sit back I'll preform for ya, wine slow for me - slow wine for me BRIDGE: She works dat body slow like a porno star, And she goes down low like oh my god, Well I give her what she need all night long, And she tells me that this is her favorite song, Oh it's her favorite song and it's her favorite song, We be riding all night to her favorite song like, Yeh yeh it's her favorite song

Noizy - Ghetto (Official Lyric Video) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy Produced by : DurimKid Video by : EMDESIGN OTR RECORDS

Noizy - Ghetto (Official Lyric Video) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy Produced by : DurimKid Video by : EMDESIGN OTR RECORDS

Noizy - Hard (Official Lyric Video) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy Produced by : DurimKid Video by : EMDESIGN OTR RECORDS

Noizy - Hard (Official Lyric Video) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy Produced by : DurimKid Video by : EMDESIGN OTR RECORDS

Noizy ft. Lil Koli - Sa Mir Me Kon OTR (Official Lyric Video) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy & Lil Koli Produced by : DurimKid Video by : EmDesign OTR RECORDS

Noizy ft. Lil Koli - Sa Mir Me Kon OTR (Official Lyric Video) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy & Lil Koli Produced by : DurimKid Video by : EmDesign OTR RECORDS

Noizy - Blocka (Official Lyric Video) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : EmDesign OTR Records

Noizy - Blocka (Official Lyric Video) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics by : Noizy Produced by : DurimKid Video by : EmDesign OTR Records

Noizy - Gunz Up (Official Video HD) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy Produced by : DurimKid Video : Frame In #TheLeader

Noizy - Gunz Up (Official Video HD) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy Produced by : DurimKid Video : Frame In #TheLeader

Noizy vs Jay (Street Fighting) MUST WATCH

 This is one of the longest bareKnuckle fights in the world... its noizy's only draw fight in all of the times he fought... (e vetmja ndeshje qe noizy ka barazim) edhe pse ne fund gezohen anglezet sepse ky ishte i vetmi person qe ka shpetuar nga noizy pa ra KNOCKOUT... Rrespekte per te dyja palet INFO: kundershtari ''JAY´´ ka qen kampioni i te gjitha shkollave ne angli per 4 vite me rradhe, boksier PRO... ne ate kohe ka pasur mbi 90 ndeshje BOKSI, kjo ishte ndeshja e 4 e tij ne STREETFIGHT. Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy vs Jay (Street Fighting) MUST WATCH

 Před 6 lety

 This is one of the longest bareKnuckle fights in the world... its noizy's only draw fight in all of the times he fought... (e vetmja ndeshje qe noizy ka barazim) edhe pse ne fund gezohen anglezet sepse ky ishte i vetmi person qe ka shpetuar nga noizy pa ra KNOCKOUT... Rrespekte per te dyja palet INFO: kundershtari ''JAY´´ ka qen kampioni i te gjitha shkollave ne angli per 4 vite me rradhe, boksier PRO... ne ate kohe ka pasur mbi 90 ndeshje BOKSI, kjo ishte ndeshja e 4 e tij ne STREETFIGHT. Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - No Worries (Prod. by A-Boom) THE LEADER

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy Music : DJ A-Boom Mix Master : Dj A-Boom Directed by: Bjordi Mezini & Erion Bubullima D.O.P: Royald Elezaj

Noizy - No Worries (Prod. by A-Boom) THE LEADER

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics : Noizy Music : DJ A-Boom Mix Master : Dj A-Boom Directed by: Bjordi Mezini & Erion Bubullima D.O.P: Royald Elezaj

Noizy - Ole (Official Lyric Video - Mixtape)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics:NOIZY Video:EM Design OTR RECORDS Mixtape: The Hardest In The Market CHORUS: ato le tfolin sa dojn s'mundohen tna rrezojn, plot thashetheme por ato sna pengojn, po t'vjen inati zoti ua shtoft, dashuria jon asht ma e fort se gjithmon, ole ole ole ole ole oleo NOIZY RAP 1: kudo qe jam mendoj nonstop per ty, nuk kalon 1 minut pa te pas ty ne kry, nuk ka lidhje ca po boj me kon jam a ku po shkoj, ty ne kam ne mendje 24 or, personazhi kryesor n'ondrren time bukur, ole shoqet i ke nice por ti dukesh si kukull, ole brown hair brown skin eyes always shining, nonstop to qesh when i call her my darling, un vec pys si ke hy n'ato xhinsa, ajo vec perkdhelet si mimoza llastica, jam ushtar i beses nuk e lcoj luften, bashk pergjithmon sikur bota te zhduket, ket qe kena bashk na perket vetem ne, o sa shum ty te du... CHORUS: ato le tfolin sa dojn s'mundohen tna rrezojn, plot thashetheme por ato sna pengojn, po t'vjen inati zoti ua shtoft, dashuria jon asht ma e fort se gjithmon, ole ole ole ole ole oleo le. NOIZY RAP 2: tlutna ki besim mos i ngjo kta ca folin, vec se kom fam tash krejt po ma lodhin, krejt xhelozojn se ne dum njoni tjetrin, kto jan si qent nuk din sen vetem lefin, gam gam gam kurr sju pushon goja, se krejt ca kam dasht n'jet? - i mora vec ti m'kompleton m'jep forc edhe shpresa, pa ty do isha sikur njeri pa ndjenja, dikush i ftoht nga provojat e jetes, se gjith kjo rrug ka pas posht edhe perpjet, shoqeri t'beses dhe ca jo te beses, plot net me shi por ne fund e gjeta driten, ti me ben te ndjehem si stin e veres, plot - me ngjyra - i nxeht edhe i eger, fizikun e ka teper para edhe mrapa, ja jap noten 10 sa her mbaron nata,

Noizy - Ole (Official Lyric Video - Mixtape)

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics:NOIZY Video:EM Design OTR RECORDS Mixtape: The Hardest In The Market CHORUS: ato le tfolin sa dojn s'mundohen tna rrezojn, plot thashetheme por ato sna pengojn, po t'vjen inati zoti ua shtoft, dashuria jon asht ma e fort se gjithmon, ole ole ole ole ole oleo NOIZY RAP 1: kudo qe jam mendoj nonstop per ty, nuk kalon 1 minut pa te pas ty ne kry, nuk ka lidhje ca po boj me kon jam a ku po shkoj, ty ne kam ne mendje 24 or, personazhi kryesor n'ondrren time bukur, ole shoqet i ke nice por ti dukesh si kukull, ole brown hair brown skin eyes always shining, nonstop to qesh when i call her my darling, un vec pys si ke hy n'ato xhinsa, ajo vec perkdhelet si mimoza llastica, jam ushtar i beses nuk e lcoj luften, bashk pergjithmon sikur bota te zhduket, ket qe kena bashk na perket vetem ne, o sa shum ty te du... CHORUS: ato le tfolin sa dojn s'mundohen tna rrezojn, plot thashetheme por ato sna pengojn, po t'vjen inati zoti ua shtoft, dashuria jon asht ma e fort se gjithmon, ole ole ole ole ole oleo le. NOIZY RAP 2: tlutna ki besim mos i ngjo kta ca folin, vec se kom fam tash krejt po ma lodhin, krejt xhelozojn se ne dum njoni tjetrin, kto jan si qent nuk din sen vetem lefin, gam gam gam kurr sju pushon goja, se krejt ca kam dasht n'jet? - i mora vec ti m'kompleton m'jep forc edhe shpresa, pa ty do isha sikur njeri pa ndjenja, dikush i ftoht nga provojat e jetes, se gjith kjo rrug ka pas posht edhe perpjet, shoqeri t'beses dhe ca jo te beses, plot net me shi por ne fund e gjeta driten, ti me ben te ndjehem si stin e veres, plot - me ngjyra - i nxeht edhe i eger, fizikun e ka teper para edhe mrapa, ja jap noten 10 sa her mbaron nata,

Noizy ft. Gold Ag - Ca i bonet Vetes (Beat by Kajmir) MIXTAPE

 Instagram: instagram.com/noizy/ ........... LYRICS: Noizy rap: Kur na vina mren e dini ca, get back, Edhe ca se jom I famshem, fuck dat, Ta thej fryren pussy bwai ta thej Gjymtyren, E Kom 1 9'ce brez - e boj detyren, Brraka brraka bira naper shpatlla, Thirre ambulancen dikujt ju qi dada, Grupi ma I kerkum jena nonstop n'sulm, Jena qe sa koh nkulm dhe asnjoni smun na lun, Tash a ka mundsi mem fal ti shko qije veten, Ti Bon gam gam po na krejt e dim t'verteten, Ta dhiva suksesin dhe krejt ata qe t'mshtesin, Ti je plak nket mes un jam I fresket, Zinjo suprizat ka un skan finito, Cdo tjeter kong tjeter flow I kill ya, Gold Ag family nga kosova, Double g army ta marri vesh tan bota, CHORUS: A ju kom thon qe nuk lujna lojna, krejt premtimet ca kam dhon i mbaj, na jena plumba ju jeni gzhojat, na shkojm perpara ju bini n'balt Gold AG rap: Venin kush e kall timin kush ja qet Aga e Noizy ktu e bojn e termet Ti e din se kush ktuhin e bon prush E ma mir se na jo nuk e bon kerkush Qitma cilin dush se per asnjo nuk em han So repi per juve more gangstera qoban Kuna pi shitni pidh none na pidh none jena vet Na dim me dhon grushta e nuk bojna muhabet Se ktu aga e dridh venin dihet kush e kall ntemel Ma tmir ska pas kurr as nuk ka e nuk del Ruje veten tone e ka une mos u flliq Se dyt jena ni kry juve sju pritojna hiq Mos u boni dhelpna se ikni si lepra Dine pidha tnones kini pun me kryevepra Dashni per teton e pluma per dushmon Un jom para teje garant pe sheh tjeter kon p....

Noizy ft. Gold Ag - Ca i bonet Vetes (Beat by Kajmir) MIXTAPE

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ ........... LYRICS: Noizy rap: Kur na vina mren e dini ca, get back, Edhe ca se jom I famshem, fuck dat, Ta thej fryren pussy bwai ta thej Gjymtyren, E Kom 1 9'ce brez - e boj detyren, Brraka brraka bira naper shpatlla, Thirre ambulancen dikujt ju qi dada, Grupi ma I kerkum jena nonstop n'sulm, Jena qe sa koh nkulm dhe asnjoni smun na lun, Tash a ka mundsi mem fal ti shko qije veten, Ti Bon gam gam po na krejt e dim t'verteten, Ta dhiva suksesin dhe krejt ata qe t'mshtesin, Ti je plak nket mes un jam I fresket, Zinjo suprizat ka un skan finito, Cdo tjeter kong tjeter flow I kill ya, Gold Ag family nga kosova, Double g army ta marri vesh tan bota, CHORUS: A ju kom thon qe nuk lujna lojna, krejt premtimet ca kam dhon i mbaj, na jena plumba ju jeni gzhojat, na shkojm perpara ju bini n'balt Gold AG rap: Venin kush e kall timin kush ja qet Aga e Noizy ktu e bojn e termet Ti e din se kush ktuhin e bon prush E ma mir se na jo nuk e bon kerkush Qitma cilin dush se per asnjo nuk em han So repi per juve more gangstera qoban Kuna pi shitni pidh none na pidh none jena vet Na dim me dhon grushta e nuk bojna muhabet Se ktu aga e dridh venin dihet kush e kall ntemel Ma tmir ska pas kurr as nuk ka e nuk del Ruje veten tone e ka une mos u flliq Se dyt jena ni kry juve sju pritojna hiq Mos u boni dhelpna se ikni si lepra Dine pidha tnones kini pun me kryevepra Dashni per teton e pluma per dushmon Un jom para teje garant pe sheh tjeter kon p....

Noizy - The Leader (Album 2 Preview)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Prod. by Dj A Boom & DurimKid

Noizy - The Leader (Album 2 Preview)

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Prod. by Dj A Boom & DurimKid

Noizy - Back it up (Official Lyric Video-Mixtape)

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics:Noizy Video:Em-Design Mixtape THE HARDEST IN THE MARKET

Noizy - Back it up (Official Lyric Video-Mixtape)

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ Lyrics:Noizy Video:Em-Design Mixtape THE HARDEST IN THE MARKET

Noizy - Noku Vogël ( Official Video )

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - Noku Vogël ( Official Video )

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - ALL ACCESS (Full Movie HD)

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - ALL ACCESS (Full Movie HD)

 Před 6 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/

Noizy - 100 Vjet Shtet (Prod. by A-Boom & DurimKid)

 Instagram: instagram.com/noizy/ MusicVideo: Noizy - 100Vjet Shtet - Lyrics: Noizy - Beat: A-Boom & DurimKid - Mix/Master: A-Boom & DurimKid - Video: 3R-Production -------------------------------------------------- Lyrics: Ref: 2x Shqipni te dua shum se ma dhe emrin shqiptar, ktu ne kena lind edhe ktu do vdesim bashk, I hedhi syt nga qielli plot shqiponja an e mban, jo kerkush ne smund tna marri perendia cna ka dhon Rap: Sa nona derdhen lot sa trima hyn Nen tok per me pa shqipnin si sot, Te bashkuar te gjith tok, Jena sot ma t'fort se kurr 100 vjetorin tu festu Me flamurin e shqiponjes se per kte jam tu jetu, doren n'zemer e mbaj me Lot te gzushem Po qaj, sepse jam shum krenar - krenar qe un Jam shqiptar, I kujtojm qe gjith ata qe e dhan jeten per shqipnin, sakrificat qe kan ba qe na sot te jena 1, Sikur Ismail qemali ngren flamurin midis vlores, Per ti then gjith botes jena fmijet e shqiponjes, I shoh fmiet kuq e zi qielli toka kuq e zi, shperthej ne lot kur po shoh vec kuq e zi, nga kosov Nona loke nisen trimat krejt nkom, midis eres dhe stuhijes mu bashku krejt n'vlore, Maqedonia po afrohet sebashku me camerin per dy krenat e shqiponjes per te madhen shqiptari Ref: 2x Shqipni te dua shum se ma dhe emrin shqiptar, ktu ne kena lind edhe ktu do vdesim bashk, I hedhi syt nga qielli plot shqiponja an e mban, jo kerkush ne smund tna marri perendia cna ka dhon Rap: Ai ke ngju kur thojn ma t'vjetrit guri ktu peshon ma shum, Ose kur e ndrron shtratin smund e ban te njejtin gjum, Se duhet era e jastekut dhe jorganin qe te ngroh, ashtu ti je per mua shqipni moj Nona loke, Pavarsisht qe do kan ikur dhe jan rritur n'perendim, Situatat familjare I larguan n'emigrim, Por besom qe me zemer dhe me gjak jan gjith shqiptar, Sepse Un jam njo prej Tyne dhe mu mke deshmitar, Jan me miliona sikur un - qe Ty te duan shum, Jena rrit me thrrime edhe Ty nuk te harrum, Sepse aty I kena gjyshat dhe katra gjyshat e ton, Aty un do varrosem amanetin e kom Lon, Ska rendsi se kush jena sot dhe gjat rruges ca jem bo, Se harroj prejardhjen Se familja asht numer njo, Jena ktu me te mbrojt mos me humb identitetin, Mos me cu munin Dom qe per Ty kan bo ma t'vjetrit Ref: 2x Shqipni te dua shum se ma dhe emrin shqiptar, ktu ne kena lind edhe ktu do vdesim bashk, I hedhi syt nga qielli plot shqiponja an e mban, jo kerkush ne smund tna marri perendia cna ka dhon Bridge: Fitoren nuk jua solla un, por e gjeta fitoren mes jush lirin jo nuk jua solla un, por e gjeta lirin ktu mes jush Ref: 2x Shqipni te dua shum se ma dhe emrin shqiptar, ktu ne kena lind edhe ktu do vdesim bashk, I hedhi syt nga qielli plot shqiponja an e mban, jo kerkush ne smund tna marri perendia cna ka dhon End: 2x Ooo sa mir sa mir me qen shqipetar

Noizy - 100 Vjet Shtet (Prod. by A-Boom & DurimKid)

 Před 7 lety

 Instagram: instagram.com/noizy/ MusicVideo: Noizy - 100Vjet Shtet - Lyrics: Noizy - Beat: A-Boom & DurimKid - Mix/Master: A-Boom & DurimKid - Video: 3R-Production -------------------------------------------------- Lyrics: Ref: 2x Shqipni te dua shum se ma dhe emrin shqiptar, ktu ne kena lind edhe ktu do vdesim bashk, I hedhi syt nga qielli plot shqiponja an e mban, jo kerkush ne smund tna marri perendia cna ka dhon Rap: Sa nona derdhen lot sa trima hyn Nen tok per me pa shqipnin si sot, Te bashkuar te gjith tok, Jena sot ma t'fort se kurr 100 vjetorin tu festu Me flamurin e shqiponjes se per kte jam tu jetu, doren n'zemer e mbaj me Lot te gzushem Po qaj, sepse jam shum krenar - krenar qe un Jam shqiptar, I kujtojm qe gjith ata qe e dhan jeten per shqipnin, sakrificat qe kan ba qe na sot te jena 1, Sikur Ismail qemali ngren flamurin midis vlores, Per ti then gjith botes jena fmijet e shqiponjes, I shoh fmiet kuq e zi qielli toka kuq e zi, shperthej ne lot kur po shoh vec kuq e zi, nga kosov Nona loke nisen trimat krejt nkom, midis eres dhe stuhijes mu bashku krejt n'vlore, Maqedonia po afrohet sebashku me camerin per dy krenat e shqiponjes per te madhen shqiptari Ref: 2x Shqipni te dua shum se ma dhe emrin shqiptar, ktu ne kena lind edhe ktu do vdesim bashk, I hedhi syt nga qielli plot shqiponja an e mban, jo kerkush ne smund tna marri perendia cna ka dhon Rap: Ai ke ngju kur thojn ma t'vjetrit guri ktu peshon ma shum, Ose kur e ndrron shtratin smund e ban te njejtin gjum, Se duhet era e jastekut dhe jorganin qe te ngroh, ashtu ti je per mua shqipni moj Nona loke, Pavarsisht qe do kan ikur dhe jan rritur n'perendim, Situatat familjare I larguan n'emigrim, Por besom qe me zemer dhe me gjak jan gjith shqiptar, Sepse Un jam njo prej Tyne dhe mu mke deshmitar, Jan me miliona sikur un - qe Ty te duan shum, Jena rrit me thrrime edhe Ty nuk te harrum, Sepse aty I kena gjyshat dhe katra gjyshat e ton, Aty un do varrosem amanetin e kom Lon, Ska rendsi se kush jena sot dhe gjat rruges ca jem bo, Se harroj prejardhjen Se familja asht numer njo, Jena ktu me te mbrojt mos me humb identitetin, Mos me cu munin Dom qe per Ty kan bo ma t'vjetrit Ref: 2x Shqipni te dua shum se ma dhe emrin shqiptar, ktu ne kena lind edhe ktu do vdesim bashk, I hedhi syt nga qielli plot shqiponja an e mban, jo kerkush ne smund tna marri perendia cna ka dhon Bridge: Fitoren nuk jua solla un, por e gjeta fitoren mes jush lirin jo nuk jua solla un, por e gjeta lirin ktu mes jush Ref: 2x Shqipni te dua shum se ma dhe emrin shqiptar, ktu ne kena lind edhe ktu do vdesim bashk, I hedhi syt nga qielli plot shqiponja an e mban, jo kerkush ne smund tna marri perendia cna ka dhon End: 2x Ooo sa mir sa mir me qen shqipetar

Komentáře